چهارشنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۸
خانه / اخبار / سریال قصه های تبیان | داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از شبکه پنج

سریال قصه های تبیان | داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از شبکه پنج

سریال قصه های تبیان | داستان و بازیگران + زمان پخش و تکرار از شبکه پنج

سریال قصه های تبیان , زمان پخش و تکرار سریال قصه های تبیان از شبکه پنج , داستان و اسامی بازیگران سریال قصه های تبیان , ساعت پخش و بازپخش سریال قصه های تبیان

سریال قصه های تبیان

مجموعه قصه های تبیان در ۳۷ قسمت توسط کارگردانان جوان زیر نظر زنده یاد فرج الله سلحشور، به مشاورت کارگردانی جمال شورجه و مشاورت فیلمنامه منصور براهیمی تهیه و تولید شده است.

داستان سریال قصه های تبیان

این مجموعه اپیزودیک بر اساس داستان های واقعی و موضوعات قرآنی ساخته شده است. فیلمنامه قصه های تبیان با محوریت،موضوعات قرآنی به نگارش درآمده و همه داستان ها و روایات آن بر اساس اتفاقات و داستان های واقعی جلوی دوربین رفته است.

در قسمت های مجموعه قصه های تبیان تبلیغ و ترویج سبک زندگی اسلامی ـ‌ ایرانی مانند طرز رفتار با همسایه، کسب روزی حلال، بازار و مشتری، خیرین مدرسه‌ ساز و کار آفرینی مشهود است.

ساختار این مجموعه تلویزیونی اپیزودیک طراحی و اجرا شده است و هر قسمت یک داستان مجزا دارد. داستان‌ های این مجموعه حاوی حکمت خداوندی و عبرت‌ های بشری چه به صورت تاریخی و چه معاصر است.

زمان پخش و تکرار سریال قصه های تبیان از شبکه پنج سیما

سریال تلویزیونی قصه های تبیان از دوشنبه ۱۱ بهمن ماه هر شب حوالی ساعت ۲۲:۵۰ از آنتن شبکه پنج سیما پخش می شود. و تکرار اول آن حوالی ساعت ۳ بامداد و تکرار دوم آن حوالی ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه ۵ سیما پخش می شود.

بازیگران سریال قصه های تبیان

نیلوفر شهیدی
محمد مختاری
بهروز پیروزیان
نسرین گرامی‌پور
جلیل فرجاد
امیر رشیدی نیا
حسین پرستار
محرم حق پناه
احسان سعادتی
نازنین مشرفی
فرانک فروزانفر
کبری گودرزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *