یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
خانه / اخبار / ساعت پخش و تکرار سریال پرستاران از شبکه تماشا + جزئیات

ساعت پخش و تکرار سریال پرستاران از شبکه تماشا + جزئیات

ساعت پخش و تکرار سریال پرستاران از شبکه تماشا + جزئیات

بازپخش و زمان پخش سریال پرستاران از شبکه تماشا , داستان و بازیگران سریال پرستاران , ساعت پخش و تکرار سریال پرستاران از شبکه تماشا

ساعت پخش و تکرار سریال پرستاران از شبکه تماشا

سریال پرستاران در ۲ فصل قرار است پخش شود که فصل نخست مجموعه پرستاران در ۲۵ قسمت از دوشنبه ۲۵ بهمن ماه هر شب ساعت ۲۰ از شبکه تماشا با کیفیت HD پخش می شود. تکرار اول آن روز بعد ساعت ۲ بامداد،بازپخش دوم آن ساعت ۸ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۴ بعد از ظهر از شبکه تماشا پخش می شود.

فاز نخست این سریال به تهیه‌کنندگی داود هاشمی و نویسندگی و کارگردانی علیرضا افخمی و محمود رضا تخشید در ۲۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای با مشارکت وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی در گروه فیلم و سریال شبکه یک تولید شده است.

فیلمنامه سریال پرستاران تلخ و شیرینی‌ های حرفه پرستاری و دیگر فعالان کادر درمانی را نمایش می‌ دهد. این مجموعه تلویزیونی،زندگی چند پرستار را نمایش می‌ دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ ای آنها نمی‌ پردازد بلکه داستان‌ هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آن ها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌ گذارد.

فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی در نقش سوپروایزر و لیندا کیانی، الناز حبیبی و فریبا نادری در نقش پرستار، پنج بازیگر اصلی سریال هستند.

سیاوش خیرابی
اشکان اشتیاق
امین زندگانی
مهدی صبایی
صفا آقاجانی
مریم یوسف
رضا توکلی
محمد عمرانی
نسرین نکیسا
ایمان باقری، شهنام شهابی، شهرام قائدی و شهرام عبدلی از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *