پنج شنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / تکرار و زمان پخش سریال شهرک جیم از شبکه سه + داستان و بازیگران

تکرار و زمان پخش سریال شهرک جیم از شبکه سه + داستان و بازیگران

تکرار و زمان پخش سریال شهرک جیم از شبکه سه + داستان و بازیگران

زمان پخش سریال شهرک جیم ، ساعت پخش سریال شهرک جیم ، تکرار سریال شهرک جیم ، بازپخش سریال شهرک جیم ، سریال شهرک جیم ، اسامی بازیگران سریال شهرک جیم ، داستان سریال شهرک جیم ، مجموعه سریال شهرک جیم

سریال شهرک جیم , بازپخش و ساعت پخش سریال شهرک جیم , داستان سریال شهرک جیم , اسامی بازیگران سریال شهرک جیم , تکرار و زمان پخش سریال شهرک جیم از شبکه سه

تکرار و زمان پخس سریال شهرک جیم از شبکه سه

سریال شهرک جیم از یکشنبه ۲۱ آذر ماه شنبه تا پنجشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۰:۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد حوالی ساعت ۲:۱۵ بامداد، تکرار دوم آن حوالی ساعت ۶:۴۰ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۵:۴۰ بعد از ظهر از شبکه سه سیما پخش می شود.

سریال طنز شهرک جیم محصول شبکه سه سیما به کارگردانی علی شب خیز از یکشنبه ۲۱ آذر ماه ۹۵ هر شب به غیر از جمعه ها از شبکه ۳ سیما پخش می شود.

داستان سریال شهرک جیم

بهرام گردآوری، تهیه کننده ای مقروض است که کلیه عوامل حکم جلب او و مدیر تولیدش را گرفته اند. بهرام در تلاش است با گرفتن سفارشِ کاری جدید  از شبکه، آبروی از دست رفته خویش را به دست آورد. بهرام  به همراه همسرش که آشپزی نمونه است و تنها پسرش که علاقه مند به رسانه و اینترنت است در شهرکی ساکن هستند.

خواهر بهرام که دامپزشک و حامی محیط زیست است به همراه شوهر بیکارش که در تلاش است تا شغلی مناسب به دست آورد،در همان شهرک زندگی می کنند. مدیر تولید بهرام هم از کودکی یار و یاور او بوده و در حل مشکلات، مشاور بهرام است که البته همیشه محاسباتش اشتباه از آب در می آید.

یکی از دوستان قدیمی بهرام به همراه همسر و دخترش نیز در همسایگی بهرام سکونت دارد؛ دوست بهرام وضعیت اقتصادی مناسبی دارد و این موضوع در رفتار و شخصیت همسرش بی تاثیر نیست.

بازیگران سریال شهرک جیم

روشنک عجمیان در نقش ناهید
بیژن بنفشه خواه در نقش بهرام گردآوری
سوسن پرور در نقش بهناز گردآوری
امیر کربلایی زاده در نقش صحبت مامانی
عباس جمشیدی در نقش خشایار سالاری
ثمیلا شفیعی در نقش بیتا جراح
نگین معتضدی در نقش سهیلا
علی موسویان در نقش خسرو جراح
ماهان عبدی در نقش پویا گردآوری

تکرار و زمان پخش سریال شهرک جیم از شبکه سه + داستان و بازیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *