سه شنبه , ۴ مهر ۱۳۹۶
خانه / سبک زندگی / گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها
خرید اسپینر حرفه ای سه پره مدل الگانت خرید ست کیف و کفش نگاره

گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

سپند امیرسلیمانی , گفت و گو با سپند امیرسلیمانی , گفتگو با سپند امیرسلیمانی , مصاحبه با سپند امیرسلیمانی , گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

گفتگو با سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد ۲۸ آذر ماه ۱۳۵۶ ذر تهران است. سپند امیرسلیمانی بازیگری را از سال ۱۳۶۱ آغاز کرد. وی همچنین پسر سعید امیرسلیمانی (بازیگر) و برادر کمند امیرسلیمانی (بازیگر) می‌باشد.

گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون ایفای نقش خود در سریال همسایه ها گفت: سامان یک جوان به شدت درس‌خوان با آی کیوی بالا است که با خواهرش در آپارتمان همسایه ها زندگی می کند و از روابط اجتماعی ضعیفی برخوردار است. در واقع شخصیتی که من بازی می کنم با نگاهی علمی و دانشگاهی به زندگی دارد و هیچ ارتباطی با پیرامون خود و جامعه برقرار نمی کند.

وی در ادامه با بیان اینکه سریال همسایه‌ها مجموعه ای اپیزودی نیست، در خصوص قصه و شخصیت های این مجموعه تلویزیونی اظهار داشت: در این دهه های اخیر روند سریال سازی تلویزیون مشخص است و همه قصه ها با مضمون و نگاهی اجتماعی پیش می رود،از این روی مجموعه تلویزیونی همسایه‌ها نیز با توجه به مسائل فرهنگی، اعتقادی و اجتماعی جامعه سوژه های خود را از دل مرم پیدا کرده است، امیدوارم تمام نقش‌ها برای بینندگان تازگی داشته باشند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی معمای شاه تاکید کرد: همسایه‌ ها قصه ساکنین آپارتمانی است که هر شب به یک موضوع از داستان اهالی این ساختمان می پردازد.

وی درخصوص وجه اشتراک شخصیت سامان با دیگر نقش‌هایش عنوان کرد: بالاخره وجه اشتراک بسیاری بین سپند امیرسلیمانی با نقش هایی که بازی می کنم وجود دارد اما از تفاوت و تکرار نشدن باید جلوگیری کرد.

امیرسلیمانی درباره سابقه همکاری و دوستی خود با مهران غفوریان کارگردان همسایه‌ها بیان کرد: با توجه به اینکه ما در ابتدای کار با کارگردانی آرش معیریان شروع کردیم این دلیل نمی شود که بعد از رفتن ایشان کار متوقف شود یا گروه بازیگری و کارگردانی تغییر کند بلکه فقط قصه‌های این ساختمان و طراحی صحنه عوض شده است.

امیر سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مردم این مجموعه تلویزیونی را دوست داشته باشند و با شخصیت سامان ارتباط برقرار کنند.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

خرید تی شرت مردانه طرح Unlock me

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *