سه شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

سپند امیرسلیمانی , گفت و گو با سپند امیرسلیمانی , گفتگو با سپند امیرسلیمانی , مصاحبه با سپند امیرسلیمانی , گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

گفتگو با سپند امیرسلیمانی

سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد ۲۸ آذر ماه ۱۳۵۶ ذر تهران است. سپند امیرسلیمانی بازیگری را از سال ۱۳۶۱ آغاز کرد. وی همچنین پسر سعید امیرسلیمانی (بازیگر) و برادر کمند امیرسلیمانی (بازیگر) می‌باشد.

گفتگو با سپند امیرسلیمانی بازیگر نقش سامان سریال همسایه ها

سپند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون ایفای نقش خود در سریال همسایه ها گفت: سامان یک جوان به شدت درس‌خوان با آی کیوی بالا است که با خواهرش در آپارتمان همسایه ها زندگی می کند و از روابط اجتماعی ضعیفی برخوردار است. در واقع شخصیتی که من بازی می کنم با نگاهی علمی و دانشگاهی به زندگی دارد و هیچ ارتباطی با پیرامون خود و جامعه برقرار نمی کند.

وی در ادامه با بیان اینکه سریال همسایه‌ها مجموعه ای اپیزودی نیست، در خصوص قصه و شخصیت های این مجموعه تلویزیونی اظهار داشت: در این دهه های اخیر روند سریال سازی تلویزیون مشخص است و همه قصه ها با مضمون و نگاهی اجتماعی پیش می رود،از این روی مجموعه تلویزیونی همسایه‌ها نیز با توجه به مسائل فرهنگی، اعتقادی و اجتماعی جامعه سوژه های خود را از دل مرم پیدا کرده است، امیدوارم تمام نقش‌ها برای بینندگان تازگی داشته باشند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی معمای شاه تاکید کرد: همسایه‌ ها قصه ساکنین آپارتمانی است که هر شب به یک موضوع از داستان اهالی این ساختمان می پردازد.

وی درخصوص وجه اشتراک شخصیت سامان با دیگر نقش‌هایش عنوان کرد: بالاخره وجه اشتراک بسیاری بین سپند امیرسلیمانی با نقش هایی که بازی می کنم وجود دارد اما از تفاوت و تکرار نشدن باید جلوگیری کرد.

امیرسلیمانی درباره سابقه همکاری و دوستی خود با مهران غفوریان کارگردان همسایه‌ها بیان کرد: با توجه به اینکه ما در ابتدای کار با کارگردانی آرش معیریان شروع کردیم این دلیل نمی شود که بعد از رفتن ایشان کار متوقف شود یا گروه بازیگری و کارگردانی تغییر کند بلکه فقط قصه‌های این ساختمان و طراحی صحنه عوض شده است.

امیر سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مردم این مجموعه تلویزیونی را دوست داشته باشند و با شخصیت سامان ارتباط برقرار کنند.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *