شنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار فصل چهارم خندوانه از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار فصل چهارم خندوانه از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار فصل چهارم خندوانه از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار فصل چهارم خندوانه از شبکه نسیم , زمان پخش فصل 4 خندوانه , ساعت پخش فصل 4 خندوانه , تکرار فصل 4 خندوانه , بازپخش فصل 4 خندوانهفصل چهارم برنامه خندوانه  از سه‌شنبه ۳۰ آذر ماه هر شب از یکشنبه تا پنجشنبه از شبکه نسیم پخش شود.

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌ های سرشناس تلویزیون، ورزش، سینما و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌ کند.

زمان پخش و تکرار فصل چهارم خندوانه از شبکه نسیم

برنامه خندوانه از یکشنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. خندوانه در طول روز ۳ بار از شبکه نسیم بازپخش و تکرار می شود. بازپخش اول حوالی ساعت ۳ صبح، تکرار دوم آن،ساعت ۱۱ صبح و تکرار سوم آن حوالی ساعت ۱۷ بعد از ظهر می باشد.

پنجشنبه ها خندوانه ساعت ۲۳ پخش می شود و تکرار اول آن جمعه ساعت ۳ بامداد، بازپخش دوم آن ساعت ۷ صبح، تکرار دوم آن ۱۱ صبح و تکرار سوم آن ۱۷ بعد از ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

خندوانه یکی از پر مخاطب‌ ترین برنامه‌ های تلویزیونی محسوب می‌ شود.

برنامه خندوانه از هنرمندان محبوب و معروف دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌ آید. همچنین،مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ نیز دارد.

این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌ یادماندنی برنامه را تقدیم می‌ کند و مهمانان برنامه ۵ ثانیه به دوربین لبخند می‌ زنند.

از بخش‌ های دیگر برنامه می‌ توان به استندآپ کمدی، میان‌ برنامه (مصاحبه با مردم)، مسابقه، نماهنگ و انیمیشن اشاره کرد.

گروه تهیه این برنامه در حال حاضر سرگرم تدارک آیتم های مختلف آن هستند.

رامبد جوان در فصل چهارم خندوانه که هر شب به غیر جمعه و شنبه پخش می شود با آیتم ها و بخش های متنوع و سرگرم کننده شب های شیرینی را برای مخاطبان رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *