دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / جزییات ساخت کلاه قرمزی ۹۶ ویژه نوروز شبکه دو سیما

جزییات ساخت کلاه قرمزی ۹۶ ویژه نوروز شبکه دو سیما

جزییات ساخت کلاه قرمزی ۹۶ ویژه نوروز شبکه دو سیما

کلاه قرمزی 96 , آیا کلاه قرمزی در نوروز 96 پخش می شود؟ , آیا کلاه قرمزی 96 ساخته می شود؟ , جزییات ساخت کلاه قرمزی 96 ویژه نوروز شبکه دو سیما

جزییات ساخت کلاه قرمزی ۹۶ ویژه نوروز شبکه دو سیما

کلاه‌ قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی بوجود آمده‌ است. فیلم‌ های ساخته‌ شده براساس این شخصیت از پر فروش‌ ترین فیلم‌های تاریخ سینما شده است. کلاه‌ قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون، از یک عروسک به پدیده‌ای فرهنگی تبدیل شد که توانست مخاطبان بسیاری در بین نسل‌ های گوناگون به‌ ویژه متولدین دههٔ ۱۳۶۰ بیابد.

عوامل سازنده برنامه در فضایى آرام و خلاق ساخت سرى جدید کلاه قرمزى را به زودى آغاز نموده تا در سال ۱۳۹۶ لحظاتى با نشاط را،همراه عروسک هاى محبوب این مجموعه به تمامى مخاطبان خود تقدیم نمایند.

کلاه قرمزی از عروسک هایى است که با چند نسل از مخاطبان سیما همراه بوده است و همه ساله با اتفاقات تازه‌ای به تلویزیون می ­‌آید تا قصه‌ ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند.

مجموعه تلویزیونى کلاه قرمزى کارى از گروه کودک و نوجوان شبکه دو ویژه سال ۹۶ در جدول پخش برنامه هاى نوروزى این شبکه قرار گرفت.

این مجموعه به تهیه کنندگى حمید مدرسی؛ کارگردانى و اجراى ایرج طهماسب نوروز ۹۶ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

کلاه‌ قرمزی و دوستانش با عالم پاک و ناب کودکیشان، لحظاتی سرشار از شادی را در فصل شکوفایی و تازه‌ شدن رقم زده و گل لبخند را بر لبان مردم کشورمان می‌ نشانند. آنان به همراه آقای مجری، مهمان خانه‌ های گرم مردم ایران‌ زمین شده و نوروز را با آنها جشن می‌ گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *