یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸
خانه / اخبار / آیا برنامه دورهمی شنبه ۲۰ آذر ماه ۹۵ از شبکه نسیم پخش می شود؟

آیا برنامه دورهمی شنبه ۲۰ آذر ماه ۹۵ از شبکه نسیم پخش می شود؟

آیا برنامه دورهمی شنبه ۲۰ آذر ماه ۹۵ از شبکه نسیم پخش می شود؟

برنامه دورهمی شبکه نسیم , برنامه دورهمی شنبه 20 آذر 95 , مهمان امشب برنامه دورهمی شنبه 20 آذر کیست؟ , آیا برنامه دورهمی شنبه 20 آذر ماه 95 از شبکه نسیم پخش می شود؟

آیا برنامه دورهمی شنبه ۲۰ آذر ماه ۹۵ از شبکه نسیم پخش می شود؟

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه؛‌ برنامه دورهمی به کارگردانی مهران مدیری که به زودی وارد مرحله تولید سری جدید خود خواهد شد، به دلیل تعداد کم قسمت‌ های از پیش ضبط شده و نیاز به زمان کافی برای تولید قسمت‌ های جدید، از این پس به صورت دو شب در هفته (پنجشنبه و جمعه شب‌ها) روی آنتن شبکه نسیم می‌ رود.

بنابراین برنامه دورهمی شنبه ۲۰ آذر پخش نخواهد شد.

هاشم رضایت، یکی از تهیه‌کنندگان این مجموعه درباره روند فعلی تولید پروژه گفت: با توجه به حضور مهران مدیری در پروژه سینمایی ساعت پنج عصر و تعداد قسمت‌ های کمی که از سری قبل باقی مانده است، با نظر مدیران شبکه به این نتیجه رسیدیم که،مجموعه تا یک ماه آینده به صورت دو شب در هفته روی آنتن رود تا زمان کافی برای آغاز ضبط سری جدید داشته باشیم.

وی در پایان افزود: پیش تولید سری جدید دورهمی از ماه گذشته آغاز شده و با تغییرات جزئی در دکور و گروه بازیگران ضبط مجموعه نیز به زودی آغاز می شود. اطلاعات تکمیلی‌ تر درباره بازیگران سری جدید و تغییرات مجموعه در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/ گردآوری: پرشینی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *