سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو و مصاحبه با رحیم نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون

گفتگو و مصاحبه با رحیم نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون

گفتگو و مصاحبه با رحیم نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون

رحیم نوروزی , گفت و گو با رحیم نوروزی , گفتگو با رحیم نوروزی , مصاحبه با رحیم نوروزی , بیوگرافی کوتاه رحیم نوروزی , گفتگو و مصاحبه با رحیم نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون

گفتگو و مصاحبه با رحیم نوروزی بازیگر سینما و تلویزیون

رحیم نوروزی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما متولد سال ۱۳۴۶ در رشت است. رحیم نوروزی دارای مدرک تحصیلی کاردانی رشته مرمت بناهای تاریخی و کارشناسی تئاتر با گرایش ادبیات نمایشی است.

رحیم نوروزی حرفه بازیگری را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد و با سریال پس از باران به کارگردانی سعید سلطانی شناخته شده و به شهرت رسید.

گفتگو با رحیم نوروزی

رحیم نوروزی درباره علاقه خود به بازیگری و چگونگی ورود به این عرصه بیان کرد: اولویت من برای کار علاقه نیست؛ چرا که من بازیگری را انتخاب نکرده‌ام. اما سعی کردم نسبت به این اتفاق مسئولانه برخورد کنم و کاری کنم تا در این عرصه بمانم. به نظرم از یک جایی به بعد دیگر نمی توان مسیر  را عوض کرد.

نوروزی درباره اهمیت بازی در فیلم سینمایی یا سریال اظهار داشت: برای انتخاب فیلم یا سریال،کارگردان برایم ارجحیت دارد. در ابتدا با کارگردان یک فیلم یا سریال وارد بحث و گفتگو می‌ شویم تا به یک زبان مشترک برسیم. تا به الان کار در تلویزیون به نوعی برای من بیشتر بوده است. من پرونده قطورتری در عرصه بازیگری تلویزیون دارم.

در خصوص فعالیت‌ هایی اخیر خود گفت: حدود دو سال است که درگیر کار تئاتر هستم؛ چرا که تئاتر برایم حائز اهمیت است. عرصه تئاتر، پژوهش و آموزش دانشجویان فضای جذابی را برای من رقم می‌ زند.

بازیگر سریال یوسف پیامبر در خصوص ملاک خود برای انتخاب نقش‌هایش تصریح کرد: من همواره نقشی را انتخاب می‌ کنم که چالش‌ برانگیز، جذاب و خاص  باشد. نقش بی جان و معمولی نباشد؛ هرکسی به غیر از من نتواند آن را ایفا کند و کاری باشد که سبب ماندگاری بازی‌ام در فیلم یا سریال شود.

رحیم نوروزی در پایان درباره تازه‌ترین فعالیت تلویزیونی خود اظهار داشت: به تازگی در سریالی با عنوان آفتاب خیزان به تهیه کنندگی احمد زالی مشغول کار شده‌ام. این مجموعه تلویزیونی در شمال کشور تصویربرداری می‌ شود و من نقش یک ورزشکار را در آن ایفا می‌کنم.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *