سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو با مزدک رستمی بازیگر نقش نیما در سریال هشت و نیم دقیقه

گفتگو با مزدک رستمی بازیگر نقش نیما در سریال هشت و نیم دقیقه

گفتگو با مزدک رستمی بازیگر نقش نیما در سریال هشت و نیم دقیقه

مزدک رستمی , گفت و گو با مزدک رستمی , مصاحبه با مزدک رستمی , گفتگو با مزدک رستمی , گفتگو با مزدک رستمی بازیگر نقش نیما در سریال هشت و نیم دقیقه

گفتگو با مزدک رستمی بازیگر نقش نیما در سریال هشت و نیم دقیقه

مزدک رستمی بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما متولد ۲۵ اسفند ماه ۱۳۵۸ است. مزدک رستمی در سریال هشت و نیم دقیقه محصول شبکه دو سیما به کارگردانی شهرام شاه حسینی در نقش نیما (خواهر یکتا و یلدا) به ایفای نقش پرداخته.

مزدک رستمی بازیگر سریال هشت و نیم دقیقه پیرامون ایفای نقش خود در این سریال گفت: نیما شخصیتی خوش قلب اما زود باور است که ناخودآگاه با بداقبالی روبرو می‌ شود.

وی در ادامه داد: نیما برادر یکتا با دردسرهای خود برای خواهرش مشکلاتی را ایجاد می‌کند و در روند داستان می‌ بینیم که درصدد برطرف کردن مشکلات خواهر خود و یکتا هم در مقابل به گرفتاری‌ های برادر رسیدگی می‌کند.

گفتگو با مزدک رستمی

بازیگر سریال همه چیز آنجاست در خصوص روند داستانی مجموعه تلویزیونی هشت و نیم دقیقه بیان کرد: این مجموعه مانند دیگر آثار نمایشی با مضمون اجتماعی و ساختاری خانواده محور، به یکسری از مشکلات قانونی و روابط بین اعضای خانواده اشاره می‌کند.

رستمی با حضور در سریال هشت و نیم دقیقه درباره دلایل ایفای نقش خود و همچنین جذابیت‌ های این اثر اظهار داشت: یکی از دلایل حضورم،در این مجموعه همکاری مجدد با شهرام شاه‌حسینی و فیلمنامه خوب است که نه من به عنوان بازیگر؛ بلکه مخاطبان شبکه دو سیما را هم به چالش می‌ کشد.

وی افزود: سعی می‌کنم با چالش‌ هایی که شخصیت نیما در قصه ایجاد می کند، نقشی متفاوت را بازی کنم و با مخاطبان همراه باشم.

رستمی در پایان با بیان اینکه قسمت های نهایی در شمال کشور در حال تصویربردای است، در خصوص بازخورد مخاطبان خاطرنشان کرد: نیما نقش شیرینی است که تلاش کردم با مردم ارتباط برقرار کند. امیدوارم مخاطبان آن را دوست داشته باشند و با اقبال عموم مواجه شود.

این بازیگر به همکاری مجدد خود با بهروز مفید اشاره کرد و گفت: این همکاری های مجدد وقتی دید متقابل ایجاد می‌ شود و نگاهی دو سویه از هم پیدا می‌کنند، به روند خوب و قوی کار کمک می‌کند. از نظر زوایای اخلاقی هم به جایی می‌ رسد که در نهایت خروجی اثر بهتر می‌ شود.
منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *