دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو با علی ضیاء مجری برنامه صبحگاهی فرمول یک شبکه یک

گفتگو با علی ضیاء مجری برنامه صبحگاهی فرمول یک شبکه یک

گفتگو با علی ضیاء مجری برنامه صبحگاهی فرمول یک شبکه یک

علی ضیاء , گفت و گو با علی ضیاء , مصاحبه با علی ضیاء , گفتگو با مجری برنامه فرمول یک , گفتگو با علی ضیاء مجری برنامه صبحگاهی فرمول یک شبکه یک

گفتگو با علی ضیاء مجری برنامه صبحگاهی فرمول یک شبکه یک

سیدعلی ضیاء مجری  تلویزیون متولد ۲۶ شهریور ماه سال ۱۳۶۴ در کاشان است. سیدعلی ضیاء تاکنون اجراهای برنامه های ویتامین ۳، ویژه برنامه تحویل سال نو، ماه عسل، بعضی‌ ها، اینجا آینده، نبش جنت آباد، خوشا شیراز و فرمول یک در کارنامه کاری خود ثبت کرده.

علی ضیا دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد واحد کاشان است.

گفتگو با علی ضیاء

علی ضیاء مجری برنامه های تلویزیونی، در خصوص علاقه اش به بازیگری علاوه بر حرفه اجرا، گفت: الان برایم اجرا خیلی جدی شده است.

وی با اشاره به تمایل خود برای انجام دادن کارهایی که تاکنون در عرصه اجرا انجام نداده است، گفت: یک سری از کارهایی که می شد،انجام داد را تاکنون انجام دادم و یکسری ایده ها هم خود به خود به مرور زمان می آیند، یعنی منتظر اجرا های عجیب نیستم، اما منتظر اجرا های بی حادثه هم نخواهم بود.

وی همچنین در خصوص سختی برنامه های صبحگاهی و تفاوتش با دیگر برنامه ها اظهار داشت: سختی دارد اما خدا کمکمان می کند، برای مثال صبح زود باید بیدار شوی و کم باید بخوابی، اما پر انرژی باشی، ولی در برنامه های بعد از ظهر همه چیز روتین است و برای این کار روز به روز اضطرابم بیشتر می شود.

ضیاء در خصوص مسائلی اذیت کننده در عرصه اجرا گفت: بله، مسائلی است که اذیتم می کند ولی درباره اش حرفی نزنم بهتر است. تاکنون هر چه می خواستم را انجام دادم و در حال حاضر برایم مهم این است که برنامه فرمول یک خوب باشد.

ضیاء در پایان با بیان توصیه ای به کسانی که علاقمند عرصه اجرا هستند، بیان کرد: به نظر من از رادیو شروع کنند چون رادیو راه موفقیت است و اجرای تلویزیونی نیازمند صدا و تصویر خوب است.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *