شنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو با کاوه خداشناس بازیگر نقش امیرعلی در سریال بازگشت

گفتگو با کاوه خداشناس بازیگر نقش امیرعلی در سریال بازگشت

گفتگو با کاوه خداشناس بازیگر نقش امیرعلی در سریال بازگشت

کاوه خداشناس , گفت و گو با کاوه خداشناس , مصاحبه با کاوه خداشناس , بیوگرافی کاوه خداشناس , گفتگو با کاوه خداشناس بازیگر نقش امیرعلی در سریال بازگشت

گفتگو با کاوه خداشناس بازیگر نقش امیرعلی در سریال بازگشت

کاوه خداشناس بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد ۵ آبان ۱۳۵۹ در تهران است. کاوه خداشناس دیپلم تجربی دارد و دانش آموخته دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران مرکز در رشته نمایش است. از اساتید او هم می توان حمید سمندریان و فردوس حاجیان را نام برد. در سال ۱۳۸۲ با بازی در فیلم سینمایی خداحافظ رفیق به کارگردانی بهزاد بهزادپور وارد سینما شد.

کاوه خداشناس بازیگر سریال بازگشت به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین عامری گفت: تا یک ماه پیش مشغول ضبط سریال برادر به کارگردانی جواد افشار بودم که در ماه رمضان پخش شد و بلافاصله بعد از مدتی استراحت، مشغول بازی در نقش امیرعلی در سریال بازگشت شدم.

گفتگو با کاوه خداشناس

وی درباره قصه سریال بازگشت نیز بیان داشت: این سریال حال و هوای احیا شدن اتفاقی از گذشته در زمان حال دارد. این احیا شدن و در واقع برگشت گذشته به زمان حال با خود اتفاقاتی به همراه می‌ آورد و یکسری افشاگری‌ هایی دارد که تنش‌هایی را با خود بوجود آورده و همان نقطه عطف ثانویه در سریال می‌ شود که مجموعه کاراکترهای اصلی سریال را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

بازیگر سریال برادر افزود: من نیز در این سریال پسر ارشد این خانواده و یکی از هدف‌های اصلی این اتفاق هستم و مثل هر کاراکتر دیگری با خود یکسری عکس العمل به همراه خواهم آورد که خط قصه این شخصیت را به موازات سایر شخصیت‌ها پیش می‌ برد.

این بازیگر با اشاره به ویژگی‌های بارز شخصیتی امیرعلی نیز گفت: قبل از ورود چنین چالشی به قصه، ما کاراکتری متین و فردی که جایگاه نسبتا خوبی در جامعه دارد را از امیرعلی می‌بینیم، اما بعد از حضور چالش در قصه ابعاد دیگری از این شخصیت برای مخاطب رو می‌شود.

خداشناس افزود: تا به حال چنین نقشی بازی نکرده بودم. امیرعلی ویژگی‌های خود را دارد و طی مشورت با آقای عامری کارگردان و نویسنده سعی کردیم کاراکتر را به سمتی ببریم که از یکدستی درآید و شخصیت پردازی جذابی داشته باشد.

مصاحبه با کاوه خداشناس

وی با اشاره به مناسبتی بودن این سریال بیان داشت: سریال بازگشت برای هفته دفاع مقدس است، اما الزامی برای مناسبت خاصی نیست. ضمن اینکه فضای اجتماعی روز را نشان می‌دهد و در نهایت به موضوع و پس لرزه‌های دفاع مقدس می‌ پردازد و فردی که به عنوان پدر در این قصه حضور دارد از بازمانده‌های آن دوران است و اتفاقاتی را با خود به همراه می‌ آورد.

این بازیگر ضمن ابراز خرسندی از همکاری با حسین عامری نیز گفت: آقای عامری را از قبل بواسطه تله فیلم‌هایشان می‌ شناختم و کارهایشان را از نظر فنی دوست داشتم. از همکاری با ایشان بسیار خوشحالم. مهمترین حُسن این اثر حضورم در خارج از تهران است و آرامش بیشتری دارم. ضمن اینکه در برخی موارد مثل گرما و شرجی بودن هوا خسته می‌شوم، اما باز هم برایم لذت بخش است.

منبع:خبرگزاری‌فارس/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *