دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو با ساغر شکوری بازیگر نقش بهار در سریال پریا

گفتگو با ساغر شکوری بازیگر نقش بهار در سریال پریا

گفتگو با ساغر شکوری بازیگر نقش بهار در سریال پریا

ساغر شکوری , گفت و گو با ساغر شکوری , مصاحبه با ساغر شکوری , گفتگو با ساغر شکوری بازیگر نقش بهار در سریال پریا

گفتگو با ساغر شکوری بازیگر نقش بهار در سریال پریا

ساغر شکوری متولد ۱۹ خرداد ۱۳۶۱‎ بازیگر سینما و تلویزیون است. بازیگر نقش بهار در سریال پریا گفت: برای اولین بار در قالب یک سریال خانوادگی به موضوع ایدز پرداخته شده است.

ساغر شکوری بازیگر سریال تلویزیونی پریا؛ در خصوص نقش آفرینی در این اثر تلویزیونی گفت: من دومین همکاری خود را با حسین سهیلی زاده تجربه می کنم. زمانی که فیلمنامه را خواندم، شخصیت بهار برایم جذاب بود.

وی ادامه داد : برای اولین بار با موضوع HIV سریالی ساخته شده است که نوع برخورد با افراد مبتلا به این را بیماری نشان می دهد. این سریال می تواند در فرهنگ سازی نحوه برخورد با مبتلایان ایدز موثر باشد.

شکوری در خصوص نقش بهار اظهار داشت: سریال پریا دو زندگی را نشان می دهد؛ قصه پریا و کیوان به خاطر مسائل و مشکلات آنها پررنگ تر است.  زندگی بهار و شهرام هم به موازات آن داستان پیش می رود. در واقع ما دو نوع برخورد متفاوت با بیماری ایدز  را می بینیم.

مصاحبه با ساغر شکوری

وی ادامه داد : عدم حمایت بهار و شهرام از طرف خانواده مشکلاتی برای آنها به وجود آورده است. به خاطر همین مشکلات، قهر و آشتی ها شهرام تا خیانت پیش می رود که منجر به ایدز می شود.

بازیگر سریال دختران حوا عنوان کرد: با وجود شرایط و آمار مبتلایان این بیماری، طرز فکر مردم و برخورد با بیماری ایدز متفاوت است. بیشتر افراد اطلاعاتی در خصوص این بیماری ندارند و خب به لحاظ روانی خیلی آسیب می بینند.

شکوری در خصوص میزان آشنایی خود با بیماری ایدز خاطرنشان کرد: این اندازه نمی دانستم که افراد مبتلا، می توانند ازدواج کنند و بچه دار شوند. به شخصه از ساخت این سریال خوشحالم و امیدوارم بر آگاهی مردم از نحوه مواجهه با این نوع بیماران اثر بگذارد.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *