چهارشنبه , ۱ شهریور ۱۳۹۶
خانه / اخبار / گفتگو با بهرام ابراهیمی بازیگر نقش نورایی سریال یکتا
خرید اسپینر حرفه ای سه پره مدل الگانت خرید ست کیف و کفش نگاره خرید تی شرت کلاه دار Adrian

گفتگو با بهرام ابراهیمی بازیگر نقش نورایی سریال یکتا

گفتگو با بهرام ابراهیمی بازیگر نقش نورایی سریال یکتا

بهرام ابراهیمی , گفت و گو با بهرام ابراهیمی , مصاحبه با بهرام ابراهیمی , گفتگو با بهرام ابراهیمی بازیگر نقش نورایی سریال یکتا

گفتگو با بهرام ابراهیمی بازیگر نقش نورایی سریال یکتا

بهرام ابراهیمی بازیگر سینما، تلویزیون و رادیو در سال ۱۳۳۴ دیده به جهان گشود . او دانش آموخته کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای دراماتیک است.

بهرام ابراهیمی در خصوص ایفای نقش خود در سریال تلویزیونی یکتا گفت: در کار جدید شهرام شاه حسینی نقش حسابداری را ایفا می کنم که با شیطنت های خود، اتفافات ریز و درشتی را در سریال رقم می زند.

وی در ادامه پیرامون روایت داستانی سریال یکتا بیان کرد: قصه این مجموعه مربوط به خانه و خانواده ای می شود که درگیر تولیدات داخلی در کارخانه خود و قاچاق واردات بی رویه به کشور هستند.

مصاحبه با بهرام ابراهیمی

بازیگر مجموعه تلویزیونی همه چیز آنجاست افزود:  من در نقش نورایی به عنوان حسابدار در کارخانه این خانواده رفت و آمد می کنم و کم و بیش با خانواده یکتا در ارتباط هستم. در واقع قصه اصلی این مجموعه تلویزیونی بر خانواده و حواشی اتفاقات کارخانه متمرکز شده است.

ابراهیمی با بیان اینکه اکثر نقش های خاکستری بهتر از شخصیت های سفید دیده می شوند، اظهار داشت: هیچ وقت برای انتخاب نقش هایم دسته بندی رنگی نداشتم و دنبال سیاه و سفید شخصیت ها نبوده‌ام. همیشه دوست دارم نقش های معمولی و یا فراتر از آن غیر معمولی را بازی کنم.

گفتگو با بهرام ابراهیمی

وی در خصوص جذابیت های داستانی و ساختاری سریال یکتا عنوان کرد: غافلگیری و فراز و فرودهای داستانی و بصری در کار از جمله جذابیت هایی است که انتظار می رود، مخاطب را پای گیرنده خود بنشاند. در واقع این نکته مهمی است که هر مجموعه تلویزیونی و یا یک برنامه، باید اصل آن را رعایت کند و برای بیننده یکنواخت نباشد.

ابراهیمی در پایان به تجربیات و همکاری خود با کارگردان اشاره کرد و گفت: این سومین تجربه همکاری من با شهرام شاه حسینی است. برای اولین بار، سر سریال یک مشت پر عقاب با او آشنا شدم. شاه حسینی خودش شخصیت جذابی دارد که کار کردن با او فراغ بال خاصی دارد؛ چون روحیه بازیگران خود را می‌داند و فضای بیشتری را برای کارکردن به بازیگر جلوی دوربین می دهد.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

خرید تی شرت مردانه طرح Unlock me

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *