جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان و ساعت پخش برنامه دهکده جوانی از شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه دهکده جوانی از شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه دهکده جوانی از شبکه یک

برنامه دهکده جوانی , زمان و ساعت پخش برنامه دهکده جوانی از شبکه یک , زمان پخش و تکرار برنامه دهکده جوانی , ساعت پخش و بازپخش برنامه دهکده جوانی

زمان و ساعت پخش برنامه دهکده جوانی از شبکه یک

برنامه دهکده جوانی از شنبه تا چهارشنبه هر هفته حدود ساعت ۱۶ تا ۱۷ با اجرای بروزو ارجمند و در برج میلاد در حضور اقشار مختلف مردم تهیه و پخش می شود.

مهرداد کمایی کارگردان برنامه دهکده جوانی با بیان اینکه هر هفته یکی از موضوعات مرتبط با زندگی جوانان از جمله معیشت، کسب و کار، ازدواج، فرزندآوری ، دفاع مقدس و … مورد توجه قرار می گیرد و با جوانان درباره این مسئله صحبت می شود گفت: در این برنامه کارشناس حضور ندارد بلکه موضوعات با کمک مجری و هنرمندان مهمان و گاهی مردم حاضر در برج میلاد محل ضبط برنامه مطرح و تبیین می شوند.

کمایی که با کمک ولی ا… مهری تهیه کنندگی جنگ دهکده جوانی را برعهده دارد گفت: این برنامه حال و هوایی شاد دارد و در هر برنامه حداقل یک مهمان از هنرمندان یا ورزشکاران کشور حضور دارند که درباره موضوع برنامه با حاضرین و بینندگان صحبت می کند.

هادی ساعی، جعفر دهقان، یوسف تیموری، مجید واشقانی، یوسف کرمی و عبدالرسول کارگشا و … از جمله هنرمندانی هستند که برای حضور در دهکده جوانی دعوت شده اند.

معرفی امکان گردشگری ایران با پخش تصاویر زیبا از این امکان و نمایش طنز ۶ دقیقه ای با هنرمندی هنرمندان اصفهانی از دیگر بخش های برنامه شاد دهکده جوانی است.

به گفته کمایی ایجاد انگیزه و ارایه الگو به جوانان در زندگی از جمله اهداف برنامه دهکده جوانی است که موضوعات آن با همفکری اعضای اتاق فکر این برنامه که از کارشناسانی همچون دکتر بیگ وردی جامعه شناس و دکتر اسماعیل تبار روانشناس و… تشکیل شده است، تعیین می شود.

گفتنی است جُنگ دهکده جوانی در ۶۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای تهیه می شود و احتمالا پخش آن هر روز تا اوایل مهرماه ادامه خواهد داشت.

عوامل دست اندرکار این برنامه عبارتند از:

کارگردان: مهرداد کمایی، تهیه کنندگان: مهرداد کمایی و ولی ا… مهری، تصویر برداران: شامل تافته، محمد خیاطان ، حسین کریمی،صدابردار: فرزاد علی محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *