دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان و ساعت پخش برنامه امروزی ها از شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه امروزی ها از شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه امروزی ها از شبکه یک

برنامه امروزی ها , زمان و ساعت پخش برنامه امروزی ها از شبکه یک , زمان پخش و تکرار برنامه امروزی ها , ساعت پخش و بازپخش برنامه امروزی ها

زمان و ساعت پخش برنامه امروزی ها از شبکه یک

برنامه امروزی ها با محوریت جوانان از شنبه تا چهارشنبه هر هفته حوالی ساعت ۱۷:۳۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

داوود دلیری مدیر تولید برنامه امروزی ها گفت: هر هفته یکی از موضوعات مربوط به جوانان را بررسی می کنیم و البته هر روز یکی از جنبه های مربوط به موضوع هفته را در دستور کار قرار می دهیم.

وی با بیان اینکه شنبه ها برنامه امروزی ها با حضور یکی از کارشناسان تقدیم بینندگان می شود گفت روزهای یکشنبه هم برنامه حال و هوایی ورزشی دارد و دوشنبه ها محتوای هنری، سه شنبه ها موسیقی و چهارشنبه ها جمع بندی موضوع هفته را خواهیم داشت.

گفتنی است نویسندگی این برنامه را که به طور کلی حال و هوای شاد و متنوعی دارد پدرام کریمی بر عهده گرفته است و دغدغه و معضلات جوانان امروزی را بررسی می کند.

حضور کارشناسان اجتماعی برجسته و با تجربه کشور از جمله مهدی اسماعیل تبار از نقاط قوت برنامه امروزی ها محسوب می شود که به گفته احسان ارغوانی تهیه کننده این برنامه سعی شده است معایب برنامه امروز هنوز تموم نشده را که امروزی ها به نوعی ادامه آن محسوب می شود، نداشته باشد.

عوامل برنامه امروزی ها:

نویسنده و مجری: پدرام کریمی ، تهیه کننده: احسان ارغوانی ، مدیر تولید: داوود دلیری ، نور پرداز: امیر علی پور صبری ، طراح دکور: محمد مهدی قاسمی ، کارگردان تلویزیونی : حمید اشرفی و امیر پورضرغام ، مدیر مالی: محمد رضا شهسواری ، عکاس: حسین صنیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *