پنج شنبه , آذر ۱۸ ۱۳۹۵
خانه / اخبار / برنامه پخش کشتی فرنگی ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

برنامه پخش کشتی فرنگی ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

برنامه پخش کشتی فرنگی ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

جدول پخش کشتی فرنگی ایران در المپیک 2016 از شبکه 3 و ورزش , برنامه کشتی فرنگی ایران در المپیک 2016 , برنامه پخش کشتی فرنگی ایران در المپیک 2016 از شبکه سه و ورزش

برنامه پخش کشتی فرنگی ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

رقابت های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ ریو روزهای ۲۴ تا ۲۶ مرداد ماه ۹۵ در سالن کاری اوکا شماره ۲ شهر ریو دوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد.

حمید سوریان در وزن ۵۹ کیلو گرم ، امید نوروزی در وزن ۶۶ کیلو گرم ، سعید عبدولی در وزن ۷۵ کیلو گرم ، حبیب الله اخلاقی در وزن ۸۵ کیلو گرم ، قاسم رضایی در وزن ۹۸ کیلو گرم و بشیر باباجان زاده در وزن ۱۳۰ کیلو گرم فرنگی کاران شرکت کننده در بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل به همراه محمد بنا سرمربی و ایرج اسفندیاری فر ، رسول جزینی ، فرهاد اسماعیل نژاد ، بهروز حضرتی پور ، فرشاد علیزاده مربیان این تیم، دکتر امیر ساسان متخصص تغذیه و حسین غلامزاده ماساژور، راهی شهر ریو دوژانیرو محل برگزاری بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل شدند.

در هر روز رقابت های دو وزن برگزار می شود. مسابقات کشتی فرنگی بازی های المپیک روزهای ۲۴ تا ۲۶ مرداد ماه در سالن کاری اوکا شماره ۲ برگزار خواهد شد.

برنامه این رقابت ها به وقت ایران به شرح زیر است :

جدول پخش کشتی فرنگی ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه ۳ و ورزش :

یکشنبه ۲۴ مرداد ماه ۹۵ وزن ۵۹ کیلوگرم، حمید سوریان مرحله مقدماتی ساعت ۱۷:۳۰

شکست ۵-۴ مقابل حریف ژاپنی.

شانس مجدد حمید سوریان ساعت ۲۳:۳۶ شکست برابر حریف قزاقستانی و حذف از مسابقات

یکشنبه ۲۴ مرداد ماه ۹۵ وزن ۷۵ کیلوگرم، سعید عبدولی مرحله مقدماتی ساعت ۱۸:۰۵

باخت با نتیجه ۱-۱ مقابل حریف دانمارکی.

شانس مجدد سعید عبدولی ساعت ۰۰:۱۲ بامداد دوشنبه. پیروزی مقابل حریق صربستانی و صعود به مرحله بعد.

بازی بعد ساعت ۱:۵۵ بامداد. کسب مدال برنز توسط سعید عبدولی

دوشنبه ۲۵ مرداد ماه ۹۵ وزن ۸۵ کیلوگرم، حبیب الله اخلاقی مرحله مقدماتی ساعت ۱۷:۳۰

پیروزی ۱۰ بر صفر برابر حریف سوئدی و صعود به مرحله بعد بازی بعد ساعت ۱۸:۰۲

شکست با ضربه فنی از حریف روس.

شانس مجدد ساعت ۲۳:۴۰ پیروزی ۳-۲ مقابل حریفی از آذربایجان و صعود به مرحله بعد

شانس مجدد بعدی ساعت ۰۰:۱۵ بامداد سه شنبه شکست مقابل حریف آلمانی و بازماندن از کسب مدال

دوشنبه ۲۵ مرداد ماه ۹۵ وزن ۱۳۰ کیلوگرم، بشیر باباجان زاده مرحله مقدماتی ساعت ۱۸:۳۰

پیروزی ۳-۱ مقابل حریف چینی و صعود مرحله ۱/۴ نهایی بازی بعد ساعت ۱۹:۱۵

شکست ۱-۳ مقابل حریف آلمانی و حذف از مسابقات

سه شنبه ۲۶ مرداد ماه ۹۵ وزن ۶۶ کیلوگرم، امید نوروزی مرحله مقدماتی ساعت ۱۷:۴۶

پیروزی ۲-۱ مقابل حریف ونزوئلایی و صعود به مرحله ۱/۴ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۸:۴۵

شکست ۲-۰ مقابل حریف گرجستانی و حذف از مسابقات

سه شنبه ۲۶ مرداد ماه ۹۵ وزن ۹۸ کیلوگرم، قاسم رضایی مرحله مقدماتی ساعت ۱۸:۱۰

پیروزی ۸-۰ مقابل حریف ونزوئلایی و صعود به مرحله ۱/۴ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۹:۲۰

شکست ۴-۰ مقابل حریف کوبایی

شانس مجدد قاسم رضایی ساعت ۰۰:۱۰ بامداد چهارشنبه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X بستن تبلیغات