شنبه , آذر ۲۰ ۱۳۹۵
خانه / اخبار / برنامه پخش کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

برنامه پخش کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

برنامه پخش کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

جدول پخش کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 از شبکه 3 و ورزش , برنامه کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 , برنامه پخش کشتی آزاد ایران در المپیک 2016 از شبکه سه و ورزش

برنامه پخش کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه سه و ورزش

رقابت های کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ روزهای جمعه ۲۹ تا یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۹۵ در سالن کاری اوکا شماره ۲ شهر ریو دوژانیرو برگزار خواهد شد.

حسن رحیمی در وزن ۵۷ کیلو گرم ، میثم نصیری در وزن ۶۵ کیلو گرم ، حسن یزدانی در وزن ۷۴ کیلو گرم ، علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلو گرم ، رضا یزدانی در وزن ۹۷ کیلو گرم و کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلو گرم شش نماینده تیم ملی کشتی آزاد ایران هستند که به همراه رسول خادم سرمربی ، رضا لایق ، علی اکبر دو دانگه ، امیر توکلیان ، حسین کریمی مربیان ، علی بیات سرپرست و محمد کواری ماساژور این تیم عازم شهر ریو محل برگزاری بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل شده اند.

مسابقات کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ ریو برزیل روزهای جمعه ۲۹ تا یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۹۵ در سالن کاری اوکا شماره ۲ شهر ریو برگزار می شود. در هر روز رقابت های دو وزن برگزار می شود. برنامه این رقابت ها به وقت ایران به شرح زیر است:

جدول پخش کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۱۶ از شبکه ۳ و ورزش :

جمعه ۲۹ مرداد ماه ۹۵ وزن ۵۷ کیلوگرم ، حسن رحیمی مرحله مقدماتی، ساعت ۱۸:۰۵

پیروزی ۱۱-۰ مقابل حریف ارمنستانی و صعود به مرحله ۱/۴ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۸:۴۲

پیروزی ۶-۱ مقابل حریف روسیه و صعود به مرحله نیمه نهایی بازی بعدی ساعت ۱۹:۳۵

شکست ۵-۱۰ مقابل حریف ژاپنی و رفتن به مرحله رده بندی بازی بعد ساعت ۰۰:۴۵ بامداد شنبه

پیروزی با ضربه فنی مقابل حریف کوبایی و کسب مدال برنز

جمعه ۲۹ مرداد ماه ۹۵ وزن ۷۴ کیلوگرم ، حسن یزدانی مرحله مقدماتی، ساعت ۱۸:۲۶

پیروزی ۱۰-۰ مقابل حریف هائیتی و صعود به مرحله ۱/۴ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۹:۱۵

پیروزی ۷-۰ مقابل حریف ترکیه و صعود به مرحله نیمه نهایی بازی بعدی ساعت ۱۹:۵۴

پیروزی ۱۰-۰ مقابل حریف قزاقستانی و صعود به فینال بازی بعدی ساعت ۲:۰۰ بامداد شنبه

پیروزی مقابل حریف روسیه و کسب مدال طلا

شنبه ۳۰ مرداد ماه ۹۵ وزن ۸۶ کیلوگرم ، علیرضا کریمی مرحله مقدماتی، ساعت ۱۷:۳۰

پیروزی ۹-۰ مقابل حریف تونسی و صعود به مرحله ۱/۸ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۸:۱۰

پیروزی ۷-۲ مقابل حریف بلغارستانی و صعود به مرحله ۱/۴ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۹:۰۰

شکست ۱-۵ مقابل حریفش و حذف از مسابقات

شنبه ۳۰ مرداد ماه ۹۵ وزن ۱۲۵ کیلوگرم ، کمیل قاسمی مرحله مقدماتی، ساعت ۱۷:۳۸

پیروزی ۵-۲ مقابل حریف کانادایی و صعود به مرحله ۱/۸ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۸:۳۵

پیروزی ۷-۰ مقابل حریف مصری و صعود به مرحله ۱/۴ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۹:۲۰

پیروزی ۴-۴ مقابل حریف گرجستانی و صعود به مرحله نیمه نهایی بازی بعدی ساعت ۱۹:۵۵

پیروزی ۱۰-۰ مقابل حریف آمریکایی و صعود به فینال. بازی فینال ساعت ۲ بامداد یکشنبه

شکست مقابل حریفش و کسب مدال نقره

یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۹۵ وزن ۶۵ کیلوگرم ، میثم نصیری مرحله مقدماتی، ساعت ۱۶:۰۰

شکست ۷-۱۰ مقابل حریف بلغارستانی و حذف از مسابقات

یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۹۵ وزن ۹۷ کیلوگرم ، رضا یزدانی مرحله مقدماتی، ساعت ۱۶:۱۶

پیروزی ۱۰-۰ مقابل حریف ترکیه و صعود به مرحله ۱/۸ نهایی بازی بعدی ساعت ۱۷:۰۷

شکست ۱-۲ مقابل حریفش

شانس مجدد رضا یزدانی ساعت ۲۰:۲۳

پیروزی ۵-۲ مقابل حریف لهستانی بازی بعدی ساعت ۲۱:۰۰

شکست مقابل حریفش و حذف از مسابقات

X بستن تبلیغات