یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / گفتگو با محمد نادری بازیگر نقش جانی در برنامه دورهمی

گفتگو با محمد نادری بازیگر نقش جانی در برنامه دورهمی

گفتگو با محمد نادری بازیگر نقش جانی در برنامه دورهمی

محمد نادری , گفت و گو با محمد نادری , مصاحبه با محمد نادری , گفتگو با محمد نادری بازیگر نقش جانی در برنامه دورهمی

گفتگو با محمد نادری بازیگر نقش جانی در برنامه دورهمی

محمد نادری بازیگر تئاتر و تلویزیون فیلمنامه‌ نویس و صدا پیشهٔ ایرانی  متولد ۱۰ تیر ماه ۱۳۵۷ در تهران است. محمد نادری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی نمایش (گرایش کارگردانی) از دانشگاه سوره و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس است. وی با بازی در سریال شمعدونی به شهرت رسید.

محمد نادری بازیگر تئاتر و تلویزیون در خصوص بازی در مجموعه دورهمی گفت: دورهمی یکی از متفاوت‌ ترین صحنه‌ های اجراست. به نوعی که اجرای تئاتر و تلویزیون با هم تلفیق شدند و این بر جذابیتش می‌ افزاید.

اجرای تئاتر دشواری‌ های خاص خودش را دارد. به نحوی که جای هیچ خنده و فراموشی دیالوگ‌ ها را ندارد اما در اینجا مدیری دستمان را باز گذاشته و همان خنده‌ های زمان اجرا، جزئی از بازی ماست.

وی در مورد نقش‌ های خود در این برنامه بیان کرد: در سری اول نمایش نقش کاپیتان؛ روح سرگردان را بازی می کردم که به شدت آن شخصیت را دوست داشتم اما با تغییراتی که صورت گرفت، نقش جان را بازی می کنم که آن هم جذابیت های خودش را دارد.

وی خاطر نشان کرد: دورهمی برنامه‌ای تازه و بکر در تلویزیون است که تا به امروز توانسته مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد و من امیدوارم این روند ادامه‌ دار باشد.

وی در خصوص خندیدن گروه نمایشی در زمان اجرا تصریح کرد: بازی گروه نمایشی به قدری طنازانه است که گاهی نخندیدن را برایمان سخت می‌ کند اما همه این‌ ها جذابیت‌ های خودش را دارد و لحظات نابی را برای مخاطبان به همراه دارد.

فیلم های سینمایی (به عنوان بازیگر) :

سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت
سریال معمای شاه به کارگردانی محمدرضا ورزی
سریال دورهمی (شبکه نسیم) به کارگردانی مهران مدیری
تله فیلم آبروی از دست رفته آقای صادقی به کارگردانی آیدا پناهنده
تله فیلم شکار به کارگردانی سعید سالارزهی
تله فیلم صبح تنهایی به کارگردانی حسین تبریزی

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *