جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
خانه / سبک زندگی / گفتگو با علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی نویسنده و بازیگر

گفتگو با علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی نویسنده و بازیگر

گفتگو با علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی نویسنده و بازیگر

علیرضا مسعودی , علی مشهدی , گفت و گو با علیرضا مسعودی , مصاحبه با علیرضا مسعودی , گفتگو با علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی نویسنده و بازیگر

گفتگو با علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی نویسنده و بازیگر

علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی نویسنده ، بازیگر و استند آپ کمدین متولد ۱۹ مهر ماه ۱۳۵۱ در مشهد است. وی فعالیت رسمی خود در عرصهٔ نویسندگی را با نوشتن متن‌ های چند آیتم از برنامه ساعت خوش در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد ، و به گفته خودش او یک نویسنده غریزی است.

طرح اولیه فیلمنامه سریال قرار گاه مسکونی را از خاطرات واقعی خود در دوران سربازی اش الهام گرفته و نوشته است.

گفتگو با علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی نویسنده و بازیگر

علیرضا مسعودی، نویسنده سینما و تلویزیون اظهار داشت: ایرانی‌ ها جز ء کسانی هستند که استعداد فوق العاد ه‌ای در خلق صحنه‌ های کمدی دارند.

زمانی که کارهایم کمتر است و به شبکه‌ های اجتماعی سر می‌ زنم، فیلم‌ های کوتاهی می‌ بینم که توسط مردم در کوچه و خیابان به چه زیبایی خلق شده و به نوعی یک شاهکار است.

وی افزود: به طور حتم اگر در این زمینه استعداد یابی شود ، شاهد رشد این بیشتر کارهای طنز در کشور خواهیم بود.

علیرضا مسعودی در خصوص هنر استند آپ کمدی که مورد توجه هنرمندان کشور و حتی مردم قرار گرفته است ، گفت: این هنر جزء هنر های سالم و جذاب کشور بوده که خوشبختانه مورد اقبال عموم مردم ایران نیز قرار گرفته است.

این رشته باید توسط مسئولان مورد حمایت قرار گیرد تا اینکه استند آپ کمدی در کشور فرا گیر شود و بتوان از طریق آن مسائل اجتماعی را گفت.

این نویسنده طنز با اشاره به آخرین کارش اظهار داشت: در حال نوشتن کاری به نام شکلاتی هستم که ایرج محمدی تهیه کننده آن است و سهیل موفق نیز کارگردانی آن را انجام می‌ دهد.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/ گردآوری: پرشینی ها/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *