جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار مستند مسابقه ناهار فامیلی از شبکه افق

زمان پخش و تکرار مستند مسابقه ناهار فامیلی از شبکه افق

زمان پخش و تکرار مستند مسابقه ناهار فامیلی از شبکه افق

ناهار فامیلی , ساعت پخش و بازپخش ناهار فامیلی , تکرار ناهار فامیلی , زمان پخش مسابقه ناهار فامیلی , زمان پخش و تکرار مستند مسابقه ناهار فامیلی از شبکه افقمستند مسابقه ناهار فامیلی محصول شبکه افق سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی بلال الفت است. مستند مسابقه ناهار فامیلی یک رقابت خانوادگی و یک فرصت خوب برای کسانی است که می خواهند هنر آشپزی را به سبک ایرانی بیاموزند.

زمان پخش و تکرار مستند مسابقه ناهار فامیلی از شبکه افق

نخستین قسمت این مستند مسابقه، پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه از شبکه افق پخش می شود. مستند مسابقه ناهار فامیلی هر پنجشنبه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه افق پخش می شود، تکرار اول پنجشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ شب، تکرار دوم آن جمعه ها ساعت ۴:۰۰ بامداد ، تکرار سوم آن ساعت ۸:۳۰ صبح و تکرار چهارم آن ساعت ۱۵:۰۰ بعد از ظهر از شبکه افق پخش می شود.

در هر برنامه، یک پدربزرگ و مادربزرگ حضور دارند و طی قرعه کشی از میان همه بچه ها و نوه هایشان، دو خانواده را برای مسابقه آشپزی انتخاب می کنند. بعد از آن رقابت شروع می شود و هر خانواده سعی می کند خوشمزه ترین غذای ایرانی را درست کند و به فینال راه یابد.

شرکت کنندگان مسابقه ناهار فامیلی از شهرهای مختلف ایران هستند؛ چهار گروه که هر یک شامل ۴ شهر هستند رقابت خود را آغاز می کنند و در مرحله دوم از هر گروه یک خانواده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا خواهد کرد.

این فامیل ها هستند که با امتیاز دادن به هر خانواده، برنده را مشخص خواهند کرد همچنین دو مهمان خارجی هم در این مسابقه حضور دارند که دوست دارند مزه غذاهای ایرانی را بچشند.

۲۰  امتیاز از سوی این مهمان ها به خانواده های برتر تخصیص داده میشود تا سرانجام یکی از آنها به مرحله نهایی برسد البته آنها امتیاز منفی هم دارند و میتوانند برنده ها را به بازنده تبدیل کنند.

سفره آرایی سنتی، تزیین غذاها، استفاده از مواد اولیه مناسب و رعایت بهداشت، از جمله معیارهای انتخاب برنده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *