جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان و ساعت پخش مهمان ما باشید شبکه سه تابستان ۹۵

زمان و ساعت پخش مهمان ما باشید شبکه سه تابستان ۹۵

زمان و ساعت پخش مهمان ما باشید شبکه سه تابستان ۹۵

زمان پخش مهمان ما باشید , بازپخش مهمان ما باشید , تکرار مهمان ما باشید , ساعت پخش مهمان ما باشید , زمان و ساعت پخش مهمان ما باشید شبکه سه تابستان 95

زمان و ساعت پخش مهمان ما باشید شبکه سه تابستان ۹۵

فصل دوم مسابقه تلویزیونی مهمان ما باشید با اجرای مهران رجبی از پنج‌شنبه ۱۴ مرداد ماه روی آنتن شبکه سوم سیما می‌ رود.

به نقل از روابط عمومی ؛ معصومه پور حسینی ، تهیه‌کننده برنامه‌ های تلویزیونی با اشاره به شروع فصل دوم برنامه مهمان ما باشید گفت: فصل اول این برنامه نوروز امسال از شبکه سه سیما پخش شد و قرار است سری دوم این مجموعه از پنجشنبه هفته جاری ۱۴ مرداد روی آنتن این شبکه برود.

وی در خصوص جزئیات این مسابقه تلویزیونی گفت: هر هفته دو خانواده از دو شهر مختلف ایران مهمان یکدیگر می‌ شوند و آداب و رسوم ، غذاهای سنتی و جاذبه های گردشگری محل زندگی خود را به خانواده میهمان و بینندگان معرفی می‌ کنند.

تهیه کننده برنامه مهمان ما باشید خاطرنشان کرد: در اولین مسابقه که پنجشنبه همین هفته خواهیم دید، خانواده ای از شهر جلفا با یک خانواده یزدی به رقابت می پردازند.

در مسابقه عصر جمعه ، دور برگشت را مشاهده می‌ کنیم که جای مهمان و میزبان عوض شده و این بار در شهر دیگری مهمانی صورت می‌ پذیرد.

در پایان مسابقه نیز براساس امتیاز داوران و خانواده‌ ها ، خانواده برگزیده معرفی می‌ شود. مخاطبان نیز می‌ توانند از طریق پیامک برنامه از خانواده موردنظر خود حمایت کنند.

اجرای فصل دوم برنامه مهمان ما باشید را همچنان مهران رجبی به عهده دارد و دو متخصص آشپزی و گردشگری این مسابقه را داوری می‌ کنند.

زمان و ساعت پخش مهمان ما باشید شبکه سه تابستان ۹۵

گفتنی است؛ مسابقه تلویزیونی مهمان ما باشید به تهیه‌کنندگی معصومه پور حسینی روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته حوالی ساعت ۱۷:۲۰ از شبکه سوم سیما پخش می‌ شود.

منبع:باشگاه‌خبرنگاران/گردآوری: پرشینی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *