دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / جزییات مستند مسابقه ناهار فامیلی شبکه افق

جزییات مستند مسابقه ناهار فامیلی شبکه افق

جزییات مستند مسابقه ناهار فامیلی شبکه افق

مسابقه ناهار فامیلی , مستند مسابقه ناهار فامیلی , برنامه ناهار فامیلی شبکه افق , جزییات مستند مسابقه ناهار فامیلی شبکه افق

جزییات مستند مسابقه ناهار فامیلی شبکه افق

مستند مسابقه ناهار فامیلی یک رقابت خانوادگی و یک فرصت خوب برای کسانی است که می خواهند هنر آشپزی را به سبک ایرانی بیاموزند.

در هر برنامه، یک پدر بزرگ و مادر بزرگ حضور دارند و طی قرعه کشی از میان همه بچه ها و نوه هایشان، دو خانواده را برای مسابقه آشپزی انتخاب می کنند. بعد از آن رقابت شروع می شود و هر خانواده سعی می کند خوشمزه ترین غذای ایرانی را درست کند و به فینال راه یابد.

جزییات مستند مسابقه ناهار فامیلی

شرکت کنندگان ناهار فامیلی از شهرهای مختلف ایران هستند؛ چهار گروه که هر یک شامل ۴ شهر هستند رقابت خود را آغاز می کنند و در مرحله دوم از هر گروه یک خانواده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا خواهد کرد.

این فامیل ها هستند که با امتیاز دادن به هر خانواده، برنده را مشخص خواهند کرد همچنین دو مهمان خارجی هم در این مسابقه حضور دارند که دوست دارند مزه غذاهای ایرانی را بچشند.

۲۰  امتیاز از سوی این مهمان ها به خانواده های برتر تخصیص داده می شود تا سرانجام یکی از آنها به مرحله نهایی برسد البته آنها امتیاز منفی هم دارند و می توانند برنده ها را به بازنده تبدیل کنند.

سفره آرایی سنتی، تزیین غذاها، استفاده از مواد اولیه مناسب و رعایت بهداشت، از جمله معیار های انتخاب برنده هستند.

تهیه کنندگی و کارگردانی مستند مسابقه ناهار فامیلی بر عهده بلال الفت است.

نخستین قسمت این مستند مسابقه، پنجشنبه ۲۱ مرداد ماه ساعت ۱۷.۳۰ از شبکه افق سیما پخش می شود.

منبع:خبرگزاری‌مهر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *