پنج شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۶
خانه / اخبار / مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۹ تیر ۹۵
خرید اسپینر حرفه ای سه پره مدل الگانت خرید ست کیف و کفش نگاره خرید تی شرت کلاه دار Adrian

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۹ تیر ۹۵

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۹ تیر ۹۵

برنامه دعوت شبکه یک , برنامه دعوت چهارشنبه 9 تیر 95 , مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه 9 تیر 95

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۹ تیر ۹۵

ویژه برنامه شبانه رمضانی دعوت شبکه یک سیما در بیست و چهارمین شب از ماه مبارک رمضان ۹۵ با حضور حدیث میر امینی، روشنک عجمیان بازیگران سینما و تلویزیون و همچنین با اجرای شاهین آرین خواننده پاپ روی آنتن می رود.

تاکنون عباس جدیدی با اهدای مدال قهرمانی خود ، فرهاد ظریف با هدیه کردن پیراهن تیم ملی والیبال ، کامران تفتی با تقدیم آلبوم موسیقی اش و دیگر هنرمندان هر کدام با تقدیم هدیه ای به دعوت این برنامه جواب مثبت داده اند.

در برنامه های گذشته شبنم مقدمی ، گلاره عباسی ، علی صالحی ، کامران تفتی ، فرهاد ظریف ، رضا بنفشه خواه و عباس جدیدی به عنوان مهمان دعوت شده اند و همکاران خود را به چالش دعوت فراخوانده اند.

در این برنامه هر کدام از مهمانان سه نفر دیگر از همکاران خود را به چالش دعوت برای انجام کار خیر دعوت می کند. برنامه دعوت با فضای مفرح و سرگرم کننده با گفتگو ها و اجرای خوانندگان تا انتهای ماه مبارک رمضان ۹۵ هر شب به مدت ۴۵ دقیقه مهمان خانه های مردم است.

ویژه برنامه دعوت عنوان ویژه برنامه ای مشترک به تهیه کنندگی محمد جواد عبد الرحمانی و مجتبی کشاورز کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که هر شب از ساعت ۲۳:۱۵ به صورت زنده از برج میلاد روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

همچنین در یکی از بخش های ثابت برنامه هر شب حجت الاسلام برمایی در گفتگو با مجریان برنامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع در مورد ابعاد مختلف انجام کار خیر در ماه رحمت، برکت و تاثیرات آن در زندگی دنیوی و اخروی انسان سلسله مباحثی جذاب و کاربردی را برای مخاطبان مطرح می کنند.

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۹ تیر ۹۵

خرید تی شرت مردانه طرح Unlock me

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *