دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۲ تیر ۹۵

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۲ تیر ۹۵

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۲ تیر ۹۵

برنامه دعوت شبکه یک , برنامه دعوت چهارشنبه 2 تیر 95 , مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه 2 تیر 95

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۲ تیر ۹۵

در برنامه امشب دعوت که حدود ساعت ۲۳:۱۵  پخش می شود، بهنوش بختیاری و کریم باقری حضور دارند و در کار خیر پیشقدم می شوند.

خاطرنشان می شود برنامه دعوت، جنگ شبانه ی ویژه ی ماه رمضان است که هر شب از ساعت ۲۳:۱۵ به صورت زنده از محل برگزاری جشن دعوت از برج میلاد به روی آنتن می رود . در این برنامه هر کدام از هنرمندان و ورزشکاران سه نفر دیگر از همکاران خود را به چالش ” دعوت “برای انجام کار خیر دعوت می کند . دعوت با فضای مفرح و سرگرم کننده با گفتگوها و اجرای خوانندگان هر شب به مدت ۴۵ دقیقه مهمان خانه های مردم تا انتهای ماه مبارک رمضان ۹۵ است.

محمد جواد عبدالرحمانی یکی از تهیه کننده های این برنامه با اعلام اینکه امشب کریم باقری و بهنوش بختیاری مهمان برنامه هستند  افزود : در برنامه های گذشته هر کدام از مهمان ها با اهدای یک یادگاری به خیریه ی دعوت ، در انجام کار خیر پیشقدم می شود و سه نفر دیگر را هم به این چالش برای انجام کار خیر در ماه مهمانی خدا ، دعوت می کند . تا کنون عباس جدیدی با اهدای مدال قهرمانی خود ، فرهاد ظریف با هدیه کردن پیراهن تیم ملی والیبال ، کامران تفتی با تقدیم آلبوم موسیقی اش و دیگر هنرمندان ، هر کدام با تقدیم هدیه ای به دعوت این برنامه جواب مثبت داده اند . در برنامه های گذشته شبنم مقدمی ، گلاره عباسی ، علی صالحی ، کامران تفتی ، فرهاد ظریف ، رضا بنفشه خواه و عباس جدیدی مهمان دعوت شده اند و همکاران خود را به چالش دعوت فراخوانده اند.

در یکی از بخش های ثابت برنامه هر شب حجت الاسلام برمایی در گفنگو با مجریان برنامه در مورد ابعاد مختلف انجام کار خیر در ماه رحمت و تاثیرات آن در زندگی دنیوی و اخروی انسان سلسله مباحثی جذاب و کاربردی را برای مخاطبان مطرح می کنند.

عبدالرحمانی با بیان اینکه مهمان های حاضر در برنامه هر کدام مهمان های شب های دیگر را دعوت می کنند ، اضافه کرد : از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه اجرای زنده ی هنرمندانی مانند فریدون آسرایی ، مهدی یراحی و بهنام صفوی و پخش همزمان آن از شبکه ی یک است که در نوع خود کاری متفاوت است و در شکل اجرایی برنامه سازی در صدا و سیما تجربه ی جدیدی محسوب می شود.

گفتنی است این برنامه با تهیه کنندگی مشترک مجتبی کشاورز و محمد جواد عبدالرحمانی در گروه اجتماعی شبکه یک تهیه شده و با اجرای نیما کرمی و همسرش زینب زارع ، در ایام ماه مبارک رمضان ۹۵ ، به جز شب های احیا و شهادت حضرت علی (ع) هر شب تا عید فطر از شبکه ی اول سیما پخش می شود.

مهمانان برنامه دعوت چهارشنبه ۲ تیر ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *