سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
خانه / اخبار / مهمانان برنامه دعوت شنبه ۱۲ تیر ۹۵

مهمانان برنامه دعوت شنبه ۱۲ تیر ۹۵

مهمانان برنامه دعوت شنبه ۱۲ تیر ۹۵

برنامه دعوت شبکه یک , برنامه دعوت شنبه 12 تیر 95 , مهمانان برنامه دعوت شنبه 12 تیر 95

مهمانان برنامه دعوت شنبه ۱۲ تیر ۹۵

برنامه دعوت ۱۲ تیر در بیست و هفتمین شب از ماه مبارک رمضان میزبان شه بانو موسوی بازیگر سینما و تلویزیون، حمید فولادی خواننده پاپ کشور و یوسف صیادی بازیگر سینما و تلویزیون می شود.

همچنین این برنامه امشب پای صحبت های شه بانو موسوی بازیگر مجموعه تلویزیونی خانه به دوش می نشیند. در دعوت هر کدام از مهمانان سه نفر دیگر از همکاران خود را به چالش دعوت برای انجام کار خیر دعوت می کند. برنامه دعوت با فضای مفرح و سرگرم کننده با گفتگو ها و اجرای خوانندگان هر شب به مدت ۴۵ دقیقه مهمان خانه های مردم تا انتهای ماه مبارک رمضان است.

تاکنون پیش از این عباس جدیدی با اهدای مدال قهرمانی خود ، فرهاد ظریف با هدیه کردن پیراهن تیم ملی والیبال ، کامران تفتی با تقدیم آلبوم موسیقی اش و دیگر هنرمندان هر کدام با تقدیم هدیه ای به دعوت این برنامه جواب مثبت داده اند. در برنامه های گذشته شبنم مقدمی ، گلاره عباسی ، علی صالحی ، کامران تفتی ، فرهاد ظریف ، رضا بنفشه خواه و عباس جدیدی مهمان دعوت شده اند و همکاران خود را به چالش دعوت فراخوانده اند.

همچنین در یکی از بخش های ثابت برنامه هر شب حجت الاسلام برمایی در گفتگو با مجریان برنامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع در مورد ابعاد مختلف انجام کار خیر در ماه رحمت و تاثیرات آن در زندگی دنیوی و اخروی انسان سلسله مباحثی جذاب و کاربردی را برای مخاطبان مطرح می کنند.

ویژه برنامه دعوت عنوان ویژه برنامه ای مشترک به تهیه کنندگی مشترک محمد جواد عبد الرحمانی و مجتبی کشاورز کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که هر شب از ساعت ۲۳:۱۵ به صورت زنده از برج میلاد روی آنتن می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *