دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / فیلم های تلویزیون جمعه ۴ تیر ماه ۹۵

فیلم های تلویزیون جمعه ۴ تیر ماه ۹۵

فیلم های تلویزیون جمعه ۴ تیر ماه ۹۵

فیلم های تلویزیون جمعه 4 تیر ماه 95 , فهرست فیلم های تلویزیون جمعه 4 تیر 95 , اسامی فیلم های تلویزیون جمعه 4 تیر 95

فیلم های تلویزیون جمعه ۴ تیر ماه ۹۵

فیلم های سینمایی امام علی، پسری به نام هلمز، عشق سرد، بعد از زلزله، هدیه، سفر کارول، گمشده عشق، انیمیشن فرمانروایان مقدس ـ حضرت داوود (ع) و جالوت، شب، روباه، نور آتش و ده و نیم ریشتر جمعه ۴ تیر ماه از شبکه‌های یک، دو، سه، پنج، کودک و نوجوان و نمایش سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما :

فیلم سینمایی امام علی به کارگردانی داوود میرباقری، جمعه ۴ تیر ‌ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی داریوش ارجمند، مهدی فتحی، بهزاد فراهانی، محمد رضا شریفی نیا، پرویز پرستویی، سیروس گرجستانی و ویشکا آسایش به پنج سال انتهایی و دوران خلافت زندگی علی بن ابی‌طالب می‌پردازد.

شبکه دو سیما :

فیلم سینمایی پسری به نام هلمز به کارگردانی زسلات برناث، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۰۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی زِناسی کریستوف، اونگوار آدام و کوگلِر نیکولِت آمده است: پسری به خاطر هوش و درایتش لقب شرلوک هولمز را به خود گرفته است، و با کمک دوستش واتسون و آیرا از ماجرای عجیب ربوده شدن بچه ها سر در می آورد، او با تحقیقات بسیار می فهمد که سرایه دار مدرسه، بچه ها را می رباید و نزد دکتری می برد و او بچه ها هیپنوتیزم می کند تا آدرس آیرا را به دست آورد. آیرا دختر این دکتر است و دکتر می خواهد با هیپنوتیزم به خاطرات درون آیرا دست پیدا کند و از مادرش که همان همسر دکتر است و تصادف کرده اطلاعاتی به دست آورد و برای چند لحظه که شده این خاطرات را زنده نماید اما …

فیلم سینمایی عشق سرد به کارگردانی کیکه میلو، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان این فیلم ماجرایی است که در سال ۲۰۱۴ اتفاق افتاده است . الکس گارل که به برنامه نویسی روبات مشغول است پس از ده سال تصمیم می گیرد به شهر خود بازگشته؛ در دانشگاه سابقش، مشغول به کار شود. او کار بر روی پروژه ساخت روبات کودک که توسط دوستش جولیا به او پیشنهاد شده بود، را آغاز می نماید. الکس در آنجا با برادرش دیوید، زن برادرش لنا و برادر زاده ده ساله اش اوا رو برو می شود. او برای ساخت روبات خود سعی می کند از اوا الهام بگیرد. از این رو از اوا می خواهد که به او کمک کند تا به روبات خود احساس و شخصیت دهد که …
دانیِل برول، مارتا اتورا، آلبرتو آمّان در فیلم عشق سرد نقش آفرینی کرده اند.

شبکه سه سیما :

فیلم سینمایی بعد از زلزله به کارگردانی زیاگانگ فنگ، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۰۰:۰۰ از شبکه سه سیما پخش می شود .

داستان حماسی فیلم از جایی که شروع می شود که خانواده ای در اثر وقوع زمین لرزه در تانگ شان چین در سال ۱۹۷۶ از هم جدا می شوند. خانواده ۴ نفره ای که پسر و دختری دوقلو داشتند. پس از وقوع زمین لرزه پدر خانواده می میرد و کودکان زیر آوار می مانند. برای بیرون آوردن آنها مادر به ناچار باید یکی را انتخاب کند و در حالی که دو کودک صدای مادر را می شنیدند، مادر پسرک را انتخاب می کند و این در حالی است که پس از ترک محل دختر زنده بود و … رائو میگ چن، چن لی، ئی لو و فان زو در فیلم سینمایی بعد از زلزله ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی هدیه، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۰:۰۰ از شبکه سه سیما پخش می شود .

شبکه پنج سیما :

فیلم سینمایی سفر کارول به کارگردانی امانوئل یوریب، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود .

در خلاصه داستان فیلم با بازی کلارا لاگ، ژان جوزه بالستا و آلوارو دی لانا آمده است: دختر نوجوانی به همراه مادرش از آمریکا به سرزمین مادری اش اسپانیا می رود. مادر رو به مرگ است اما دخترک چیزی نمی داند و پدر هم درگیر جنگ است. در دهکده با بچه های دهکده دوست می شود . بعد از مرگ مادرش به خانه خاله اش فرستاده می شود اما نمی تواند دوام بیاورد و نزد پدر بازمی گردد. در آخر پدر از جنگ فرار می کند تا پیش دخترش بیاید اما …

فیلم سینمایی گمشده عشق به کارگردانی سانایان پینگ، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان با بازی اندی لا، بوران جینگ و تونی کا فای لیونگ آمده است: پدری که فرزندش را در کودکی ربوده اند ۱۵ سال است که به دنبال یافتن او تمام شهرها و روستاها را یکی یکی می گردد. او با مرد جوانی آشنا می شود که او هم در کودکی در سن ۴ سالگی ربوده شده و به خانواده ای فروخته شده بوده است. آنها با هم به دنبال یافتن پدر و مادر پسر می گردند و آنها را می یابند و مرد هنوز با امید به دنبال یافتن پسرش است .

شبکه کودک و نوجوان :

انیمیشن سینمایی فرمانروایان مقدس ـ حضرت داوود (ع) و جالوت به کارگردانی امیرمحمد دهستانی، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه کودک پخش می شود.

داستان از این قرار است که: سپاه بنی‌اسرائیل به فرماندهی تالوت به جنگ با کنعانیان به فرماندهی جالوت می‌رود. تالوت از بنی‌اسرائیل می‌خواهد که به فرمان خدا مقدار کمی از آب بنوشند ولی ایشان توجه نمی‌کنند و همین نافرمانی سبب سستی آنها در جنگ می‌شود. حضرت داوود (ع) که فرمان الهی را اطاعت کرده است در جنگ شرکت می‌کند و با فلاخن جالوت را به هلاکت می‌رساند و بنی‌اسرائیل پیروز می‌شوند…

شبکه نمایش :

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی دره روشنایی، شب، روباه، نور آتش و ده و نیم ریشتر جمعه ۴ تیر ماه به ترتیب  ساعت های ۱۱، ۱۵ ،۱۷ ،۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *