دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار سریال کیف انگلیسی از شبکه افق

زمان پخش و تکرار سریال کیف انگلیسی از شبکه افق

زمان پخش و تکرار سریال کیف انگلیسی از شبکه افق

زمان پخش و تکرار سریال کیف انگلیسی از شبکه افق , سریال کیف انگلیسی , ساعت پخش و بازپخش سریال کیف انگلیسی از شبکه افقسریال کیف انگلیسی محصول سال ۱۳۷۸ شبکه یک سیما به کارگردانی و نویسندگی سید ضیاءالدین دری است. در خلاصه داستان این سریال آمده است: منصور ادیبان که تحصیل کرده رشته حقوق در فرانسه است، پس از شکست در رقابت‌ های انتخاباتی مجلس، با حمایت مستانه دختری از طبقه رجال، در انتخابات دوره بعدی مجلس پیروز می‌ شود. وی تحت تاثیر مستانه با انگلیسی‌ ها آشنا شده و از این رهگذر تغییرات اساسی در زندگی خصوصی و تفکرات قبلی‌ اش پدید می آید، به طوری که. . .

زمان پخش و تکرار سریال کیف انگلیسی از شبکه افق :

سریال کیف انگلیسی از شنبه ۱۹ تیر ماه از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش می شود، تکرار اول همان روز ساعت ۲۳ و تکرار دوم آن روز بعد ساعت ۹:۳۰ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه افق سیما پخش می شود.

بازیگران سریال کیف انگلیسی :

حسام نواب صفوی ، علی مصفا ، لیلا حاتمی ، سیروس گرجستانی ، محمد رضا شریفی نیا ، حسام هنرمند ، صبا کمالی ، قطب الدین صادقی ، پیمان شریعتی ، فرشید ابراهیمیان ، جعفر بزرگی و رضا کیانیان از جمله بازیگران این سریال هستند.
فرهاد فخر الدینی آهنگساز برجسته ایرانی موسیقی متن کیف انگلیس را ساخته و سید ضیاء الدین دری هم کارگردانی آن را بر عهده داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *