سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار سریال سایبر شبکه پنج تابستان ۹۵

زمان پخش و تکرار سریال سایبر شبکه پنج تابستان ۹۵

زمان پخش و تکرار سریال سایبر شبکه پنج تابستان ۹۵

زمان پخش و تکرار سریال سایبر شبکه پنج تابستان 95 , سریال سایبر , ساعت پخش و بازپخش سریال سایبر شبکه 5 تابستان 95سریال سایبر در ۱۲ قسمت ۳۵ دقیقه ای به تهیه کنندگی سعید کمانی و ناصر معماریان و کارگردانی احمد معظمی و به نویسندگی علیرضا آل یمین نوشته شده است. این مجموعه تلویزیونی داستان پرونده های واقعی مردم در پلیس فتا است.

زمان پخش و تکرار سریال سایبر شبکه پنج تابستان ۹۵ :

سریال سایبر از  شنبه ۱۹ تیر ماه ۹۵ از شنبه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۳:۱۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود، تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت ۲:۲۵ و بازپخش دوم آن حوالی ساعت ۹:۱۵ و تکرار سوم آن حوالی ساعت ۱۸:۲۵ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

بازیگران سریال سایبر:

در این سریال روح‌ الله کمانی در نقش سروان فروزان، سجاد دیرمینا در در نقش سروان فخیم، قاسم زارع در نقش سرهنگ ذوالقدر، نیلوفر شهیدی در نقش شهره، شهروز ابراهیمی در نقش سهراب، علیرضا ثانی‌ فر در نقش مهندس کامیار، سارا منجزی در نقش دکتر معتمد، علی جلالی در نقش پیمانکار، نازنین پیرکاری در نقش مونا، مهرآسا صمدی در نقش همسر سروان فروزان، سیامک راشدی در نقش باجناق سروان فروزان، عرفان قاسمی در نقش سروان مظفری و شهاب شادانی در نقش سهیل هنرنمایی می‌ کنند.
علاوه بر این در هر قسمت سه بازیگر مهمان حضور دارد که نقش آنها را بازیگران غیر معروف و بعضاً معروف بازی می‌ کنند.

داستان سریال سایبر :

سعید کمانی تهیه کننده سریال سایبر گفت: حدود ۸۰ درصد قصه های این سریال واقعیت دارد، عمده قصه های این سریال از پرونده های واقعی در پلیس فتا بهره گرفته شده است و ما در قصه درگیری ها و مشکلاتی را می بینیم که مردم برای آنها به پلیس فتا مراجعه می کنند. به طور مثال ناامنی فضای مجازی و فریب هایی که از طریق این فضا ایجاد می شود در این سریال به تصویر کشیده شده است.
وی افزود: سایبر یک سریال آموزشی است و به کلاهبرداری‌ هایی می‌ پردازد که برای آدم‌ های معمولی اتفاق می‌ افتد. مثلا یکی از داستان‌ های ما درباره فردی است که با زبان‌ بازی و زیرکی شماره کارت بانکی افراد را می‌ گیرد و از کارتشان سوء استفاده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *