دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / دانلود / آهنگ تیتراژ سریال ها / دانلود تیتراژ پایانی سریال کشیک قلب با صدای علیرضا دراج

دانلود تیتراژ پایانی سریال کشیک قلب با صدای علیرضا دراج

دانلود تیتراژ پایانی سریال کشیک قلب با صدای علیرضا دراج

دانلود تیتراژ کشیک قلب با صدای علیرضا دراج , دانلود آهنگ کشیک قلب علیرضا دراج , دانلود تیتراژ پایانی سریال کشیک قلب با صدای علیرضا دراج

دانلود در ادامه مطلب…

دانلود با لینک مستقیم | ۳ مگابایت

مینی سریال کشیک قلب در ۶ قسمت به تهیه کنندگی علی پورکیانی، کارگردانی و نویسندگی حسین مهکام در شب های قدر ۹۵ از شبکه یک سیما پخش می شود. مینی سریال کشیک قلب در شب های قدر جایگزین سریال پادری می شود.

داستان سریال کشیک قلب :

داستان سریال مربوط یک پزشک جوان (با بازی محسن کیایی) در بیمارستان است که  در شب ۱۹ ماه مبارک رمضان با یک بیمار عجیب مواجه می‌ شود. همین اتفاق ادامه داستان را رقم می زند. این سریال در سه مقطع زمانی داستان را روایت می کند. یکی مربوط به دوران کودکی پزشک، دیگری دوران جوانی او یعنی سال های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ و در نهایت زمان حال.

بازیگران سریال کشیک قلب :

بازیگران سریال کشیک قلب: محسن کیایی، رحیم نوروزی، لیندا کیانی، علیرضا استادی، نگین معتضدی و با حضور آتیلا پسیانی، کاظم ه‍ژیرآزاد و بهاره رهنما است که در شب های قدر ۹۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

از مواردی که می توان به این سریال اشاره کرد مربوط به گریم ها است. در این سریال شاهد گریم های متفاوتی از بهاره رهنما و محسن کیایی هستیم.

مینی سریال کشیک قلب در ۶ قسمت از جمعه ۴ تیر ماه ۹۵ هر شب حوالی ساعت ۲۲:۲۰ از شبکه یک سیما پخش می شود، تکرار و پازپخش آن روز بعد حوالی ساعت ۱۵:۲۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

نگارش متن سریال کشیک قلب تا اواخر ماه فروردین به اتمام رسید و پیش تولید در اردیبهشت ماه آغاز شد. تمام مراحل تصویربرداری در تهران و مناطق شرق ، شمال و غرب آن انجام شده است. سریال کشیک قلب در ۶ قسمت به نویسندگی و کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی علی پورکیانی در شب های قدر رمضان ۹۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

دانلود تیتراژ پایانی سریال کشیک قلب با صدای علیرضا دراج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *