جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / برنامه پخش مراسم شب های قدر از تلویزیون در سال ۹۵

برنامه پخش مراسم شب های قدر از تلویزیون در سال ۹۵

برنامه پخش مراسم شب های قدر از تلویزیون در سال ۹۵

شب قدر 95 , برنامه تلویزیون در شب های قدر 95 , برنامه های شب قدر 95 تلویزیون , برنامه پخش مراسم شب های قدر از تلویزیون در سال 95

برنامه پخش مراسم شب های قدر از تلویزیون در سال ۹۵ :

در آستانه شب های قدر ۹۵ شبکه های مختلف سیما، مراسم این لیالی پرخیر و برکت را از آستان اماکن متبرکه در دستور کار خود قرار داده اند. شب زنده داران در این لیالی می توانند هم صدا با عزاداران در حرمین شرفین مراسم احیاء شب قدر را همراهی کنند.

شبکه یک :

مراسم عزاداری شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم از شبکه یک سیما با حضور حجج الاسلام رئیسی، رفیعی و میرباقری از حرم ثامن الحجج پخش می شود.

شبکه دو :
شبکه دو سیما مراسم عزاداری شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم را به ترتیب از حسینیه همدانی ها، حرم امام خمینی (ره) و حرم عبدالعظیم (ع) روی آنتن می برد. در طول این سه شب عزاداران می توانند بیننده سخنرانی حجج الاسلام انصاریان؛ ناطق نوری و رفیعی از شبکه دو باشند.

شبکه سه :
همچنین شبکه سه سیما مراسم عزاداری شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) را از حرم حضرت معصومه (س) با سخنرانی حجت الاسلام رفیعی پوشش می دهد. برنامه مراسم احیاء شب های بیست و یکم و بیست و سوم نیز با سخنرانی حجت الاسلام انصاریان و از حسینیه همدانی ها پخش می شود.

برنامه پخش مراسم شب های قدر از تلویزیون در سال ۹۵

شبکه چهار :
امسال در مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان حجت الاسلام قرائتی در دانشگاه تهران سخنرانی می کند و این مراسم را شبکه چهار روی آنتن می برد. شب زنده داران دومین شب قدر نیز می توانند سخنرانی حجت‌ الاسلام قاسمیان در دانشگاه شریف را از همین شبکه ملاحظه کنند و در سومین شب از لیالی قدر نیز سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میرلوحی از دانشگاه امام صادق (ع) پخش می شود.

شبکه پنج :
بینندگان شبکه پنج نیز شب های نوزدهم و بیست و سوم می توانند مراسم عزاداری را از مصلای تهران و با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان دنبال کنند و در شب بیست و یکم نیز مراسم سخنرانی حجت الاسلام سعیدی در حرم حضرت معصومه (س) پوشش داده می شود.

شبکه قرآن :
مراسم احیاء شب نوزدهم امام زاده صالح (ع) با سخنرانی آیت الله خاتمی همراه خواهد بود و در شب های دیگر قدر نیز به ترتیب سخنرانی حجت الاسلام میرباقری و آیت الله جهرمی از مسجد مقدس جمکران روی آنتن شبکه قران می رود.

شبکه تهران :
شبکه تهران نیز مراسم لیالی قدر را در شب های نوزدهم  و بیست و سوم از مسجد جامع ازگل با سخنرانی حجت الاسلام صدیقی و شب بیست و یکم از مصلای تهران پخش می کند. لازم به ذکر است شبکه تهران این مراسم را با کیفیت HD روی آنتن می برد.

برنامه پخش مراسم شب های قدر از تلویزیون در سال ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *