شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار / معرفی ویژه برنامه های شبکه چهار در ماه رمضان ۹۵

معرفی ویژه برنامه های شبکه چهار در ماه رمضان ۹۵

معرفی ویژه برنامه های شبکه چهار در ماه رمضان ۹۵

برنامه های شبکه چهار رمضان 95 , شبکه 4 در ماه مبارک رمضان 1395 , معرفی ویژه برنامه های شبکه چهار در ماه رمضان 95

معرفی ویژه برنامه های شبکه چهار در ماه رمضان ۹۵

شبکه چهار سیما برنامه های ویژه ای را برای ماه مبارک رمضان ۹۵ تدارک دیده است.

سخنرانی های مذهبی :

شبکه چهار سیما سخنرانی حضرت آیت الله جوادی آملی را هر روز ساعت ۱۱ صبح را در برنامه های خود گنجانده است.

ترتیل خوانی قرآن کریم :

همچنین شبکه چهار ساعت ۱۱:۳۰ از حرم حضرت احمدبن موسی (ع) و ارتباط با دو استان دیگر در ساعت ۲:۳۰ بامداد از دیگر ترتیل خوانی های این ماه مبارک به شمار می‌ آید.

برنامه جویبار :

جویبار به تهیه کنندگی کوروش انصاری و مجری کارشناسی سعید بیابانکی و دکتر نبی، میزبان صاحبنظران و کارشناسان (دکتر سنگری، دکتر آهی، دکتر اکرامی، شکارسری، غزوه و محدث خراسانی و …) در حوزه شعر و ادب خواهند بود و به بررسی جایگاه و نقش قرآن، در رشد و تعالی شعر و ادبیات پارسی خواهد پرداخت. جویبار کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار، هر روز عصر ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه از این شبکه پخش خواهد شد.

برنامه زمرد :

گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما، با هدف آسیب شناسی اجتماعی و جستجوی راهکارهایی برای جلوگیری از سوء رفتارهای رایج در جامعه و بهبود تعاملات اجتماعی بر مبنای آموزه های اخلاقی، ملی و اسلامی در نظر دارد برنامه ای تحت عنوان زمرد را در ایام ماه مبارک رمضان پخش کند. این برنامه با اجرا و کارشناسی علی درستکار و تهیه کنندگی مهدی محمدیان، در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱ از شبکه چهار پخش خواهد شد.

برنامه معرفت :

در ایام ماه مبارک رمضان منتخبی از گفتگوهای عارفانه دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی در برنامه معرفت با اجرا و کارشناسی دکتر منصوری لاریجانی و تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی هر روز عصر ساعت ۱۸ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *