جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / ویژه برنامه های شبکه مستند در ماه رمضان ۹۵

ویژه برنامه های شبکه مستند در ماه رمضان ۹۵

ویژه برنامه های شبکه مستند در ماه رمضان ۹۵

برنامه های شبکه مستند رمضان 95 , شبکه مستند در ماه مبارک رمضان 1395 , ویژه برنامه های شبکه مستند در ماه رمضان 95

ویژه برنامه های شبکه مستند در ماه رمضان ۹۵

امیر تاجیک مدیر شبکه مستند گفت: شبکه مستند سیما برای ایام ماه مبارک رمضان ۹۵ مستندات خوب و مستقل و جذابی در نظر گرفته است.

وی در خصوص جزئیات برخی از مستندات تولیدی برای این ایام افزود: اولین بار یک مجموعه پژوهشی قوی در خصوص تیم ملی توسط مزدک میرزایی تهیه شده که هرشب در این ایام از شبکه مستند به روی آنتن خواهد رفت.

تاجیک تصریح کرد: مجموعه دست رنج، چای ایرانی و فاکتور ٢ از دیگر مجموعه های مهم این شبکه است که علاوه بر آن، مستندات مستقلی داریم که به آنها می بالیم. یکی از آن مستندات مجموعه حیات وحش است که حدود یک سال و نیم تولیدش به طول انجامید و خوشحالیم که یک کار قوی در خصوص حیات وحش برای ایام ماه مبارک رمضان در دست داریم.

وی در ادامه اظهار داشت: شبکه مستند به همکاری با مستندسازان جوان و خلاق به خود می‌بالد. سال ٩۵ سال تبلور شبکه مستند است چرا که در یک سال و نیم گذشته برای بالندگی این شبکه تلاش کردیم.

تاجیک بیان کرد: حضور در فضای مجازی یکی از دغدغه های رهبری است. شبکه مستند هم برای حضور در شبکه های مجازی نمره ی خوبی داشته است.

وی تصریح کرد: سایت جدید شبکه مستند علاوه بر نمایش تلویزیونی، آثار خود را روی اپلیکیشن خواهد داشت.

ابوالقاسم ناصری مدیر تولید شبکه مستند در ادامه رونمایی از تولیدات شبکه مستند در ماه مبارک رمضان عنوان کرد: معنویت، اخلاق و سبک زندگی در تولیدات این ماه پرداخته شده که دست‌رنج و زمانی برای بودن نمونه ای از این آثار تولیدی است.

ویژه برنامه های شبکه مستند در ماه رمضان ۹۵

کارگردان مستند دست‌رنج افزود: در مجموعه مستنددست رنج تلاشمان این بوده بهترین سوژه ها را از نقاط مختلف کشور انتخاب کنیم و زوایای مختلف زندگی افرادی که برای نسل جوان الگو هستند را به تصویر بکشیم که حدود سه ماه پژوهش میدانی داشتیم.

وی در پایان عنوان کرد: امیر تاجیک و ابوالقاسم ناصری جزو افرادی بودند که به جریان مستندسازی کمک کردند.

نیازی کارگردان مستند چای بیان کرد: در این مستند به دغدغه های کشاورزان پرداختیم و امیدواریم تلنگری در این زمینه رخ دهد.

ناصری در پایان عنوان کرد: قهرمانان از دیگر مستندهای تولیدی این شبکه است که به افرادی پرداخته که جلوی رژیم صهیونیستی حاضر به مسابقه نشدند.

مزدک میرزایی در خصوص مستند تاریخچه تیم ملی فوتبال گفت: این پروژه حدود سه سال پیش کلید خورد ولی باتوجه به مشکلات مالی سازمان، کار به کندی پیش رفت که با آمدن تاجیک به عنوان مدیر شبکه مستند، با وجود دید مثبت وی به مقوله ورزش تولید این مستند به سرانجام رسید.

وی اظهار داشت: در این مستند از کسانی که برای تیم ملی افتخار آفریدند صحبت خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *