چهارشنبه , ۱ شهریور ۱۳۹۶
خانه / اخبار / ویژه برنامه های شبکه افق در ماه رمضان ۹۵
خرید اسپینر حرفه ای سه پره مدل الگانت خرید ست کیف و کفش نگاره خرید تی شرت کلاه دار Adrian

ویژه برنامه های شبکه افق در ماه رمضان ۹۵

ویژه برنامه های شبکه افق در ماه رمضان ۹۵

برنامه های شبکه افق در ماه رمضان 95 , شبکه افق در ماه مبارک رمضان 1395 , ویژه برنامه های شبکه افق در ماه رمضان 95

ویژه برنامه های شبکه افق در ماه رمضان ۹۵

شبکه افق با ۱۰ عنوان برنامه به استقبال ماه مبارک رمضان ۹۵ می رود. زندگی طلاب موفق در عرصه تبلیغ در قالب مجموعه ۱۳ قسمتی سفیران هدایت به تهیه کنندگی سید محمد هاشمی طی ماه رمضان امسال در شبکه افق به تصویر کشیده می شود. این برنامه ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن می رود.

برنامه ترکیبی کدبانو با موضوع پخت و پز و تهیه افطاری توسط خانواده ایثارگران در ۲۸ قسمت ۲۶ دقیقه ای به تهیه کنندگی هاشم تفکری بافقی هر روز از شبکه افق پخش خواهد شد. پخش این برنامه هر روز ساعت ۲۰ صورت می گیرد.

برنامه عصر با تهیه کنندگی و اجرای نادر طالب زاده نیز طی ماه مبارک رمضان، روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت ۲۱ و با موضوعات و عناوین مختلف از این شبکه پخش می شود.

برنامه ماه نشان ویژه ماه رمضان با موضوع فعالیت های مردمی برای پخش از شبکه افق در نظر گرفته شده است. این برنامه شامل بخش های مختلف و با محوریت موضوع خدمات اجتماعی ساخته می شود. اجرای این برنامه برعهده حاج حسین یکتا و بیژن نوباوه خواهد بود و علاوه بر گفتگو با مهمانان، میان برنامه هایی شامل فیلم های مستند از فعالیت های همان افراد که توسط چند گروه برنامه سازی ساخته شده اند به نمایش در می آید. این برنامه را می توانید هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه افق تماشا کنید. تهیه کنندگی و کارگردانی بر عهده پیام ابراهیم پور است.

ویژه برنامه های شبکه افق در ماه رمضان ۹۵

اسلام از درون مستندی هفت قسمتی است که به معرفی سنت های مسلمانان در کشورهای اسلامی می پردازد و ماه رمضان امسال از شبکه افق پخش خواهد شد.

آفتابگردان عنوان برنامه ای ترکیبی و ۱۲ قسمتی است که طی ماه مبارک رمضان ازشبکه افق روی آنتن خواهد رفت. این برنامه در هر قسمت به زندگی زنان تازه مسلمان غیر ایرانی در کشورمان می پردازد و انسیه طبقی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

رمضان امسال، جاذبه های طبیعی، معماری و فرهنگی کشورهای اسلامی نیز درقالب مستند هفت قسمتی طعم ها به تصویر کشیده می شود، علاوه بر این مستند ۱۰ قسمتی رودخانه ای که به سمت غرب سرازیر می شود هم با موضوع تاریخچه غنی خاورمیانه به عنوان نقطه شروع تمدن بشر و گسترش اسلام، ماه رمضان امسال روی آنتن می رود.

حقیقت عنوان مجموعه مستندی است که در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای و با موضوع پاسخی برای پرسش های معرفتی انسان امروز در مورد فلسفه و هدف آفرینش و آینده انسان و جهان می پردازد و ماه رمضان امسال از شبکه افق پخش خواهد شد.

علاوه بر این شبکه افق در نظر دارد مراسم جزءخوانی قرآن کریم در حرم مطهر امام رضا (ع) را نیز هر روز به صورت زنده پوشش دهد.

خرید تی شرت مردانه طرح Unlock me

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *