جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / مهمانان برنامه دعوت یکشنبه ۳۰ خرداد ۹۵

مهمانان برنامه دعوت یکشنبه ۳۰ خرداد ۹۵

مهمانان برنامه دعوت یکشنبه ۳۰ خرداد ۹۵

برنامه دعوت شبکه یک , برنامه دعوت یکشنبه 30 خرداد 95 , مهمانان برنامه دعوت یکشنبه 30 خرداد 95

مهمانان برنامه دعوت یکشنبه ۳۰ خرداد ۹۵

ویژه برنامه دعوت در چهاردهمین شب ماه مبارک رمضان ۹۵، به مناسبت سالگرد شهادت دکتر مصطفی چمران میزبان مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران می شود. در برنامه امشب دعوت حمید حامی حضور دارد و برای حاضران در این جشن رمضانی خوانندگی می کند. خاطره حاتمی و سوگل طهماسبی از بازیگران سینما و تلویزیون از دیگر مهمان های جنگ شبانه دعوت هستند که هر شب حدود ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما پخش می شود.

گفتنی است در این برنامه هر کدام از مهمانان سه نفر دیگر از همکاران خود را به چالش دعوت برای انجام کار خیر دعوت می کند . برنامه دعوت با فضای مفرح و سرگرم کننده با گفتگوها و اجرای خوانندگان هر شب به مدت ۴۵ دقیقه مهمان خانه های مردم تا انتهای ماه مبارک رمضان است.

تاکنون عباس جدیدی با اهدای مدال قهرمانی خود، فرهاد ظریف با هدیه کردن پیراهن تیم ملی والیبال ، کامران تفتی با تقدیم آلبوم موسیقی اش و دیگر هنرمندان ، هر کدام با تقدیم هدیه ای به دعوت این برنامه جواب مثبت داده اند . در برنامه های گذشته فرهاد ظریف ، شبنم مقدمی ، کامران تفتی ، گلاره عباسی، علی صالحی ،  رضا بنفشه خواه و عباس جدیدی مهمان دعوت شده اند و همکاران خود را به چالش دعوت فراخوانده اند.

همچنین در یکی از بخش های ثابت برنامه هر شب حجت الاسلام برمایی در گفنگو با مجریان برنامه نیما کرمی و همسرش زینب زارع در مورد ابعاد مختلف انجام کار خیر در ماه رحمت و تاثیرات آن در زندگی دنیوی و اخروی انسان سلسله مباحثی جذاب و کاربردی را برای مخاطبان مطرح می کنند.

این برنامه با تهیه کنندگی مشترک مجتبی کشاورز و محمد جواد عبدالرحمانی در گروه اجتماعی شبکه یک تهیه شده و با اجرای نیما کرمی و همسرش زینب زارع ، در ایام ماه مبارک رمضان ، به جز شب های احیا و شهادت حضرت علی (ع) هر شب تا عید فطر از شبکه ی اول سیما پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *