شنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار / مهمانان برنامه دعوت دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵

مهمانان برنامه دعوت دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵

مهمانان برنامه دعوت دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵

برنامه دعوت شبکه یک , برنامه دعوت دوشنبه 31 خرداد 95 , مهمانان برنامه دعوت دوشنبه 31 خرداد 95

مهمانان برنامه دعوت دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵

در برنامه امشب دعوت که بصورت زنده حدود ساعت ۲۳ از شبکه یک پخش می شود، سالار عقیلی حضور دارد و بصورت زنده برای بینندگان این برنامه ترانه می‌ خواند.

گفتنی است حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون و صابر خراسانی از دیگر مهمانان امروز هستند. مهمان های برنامه دعوت هر کدام با تقدیم هدیه ای به دعوت این برنامه برای مشارکت در کار خیر جواب مثبت داده اند.

گفتنی است در این برنامه هر کدام از مهمانان سه نفر دیگر از همکاران خود را به چالش دعوت برای انجام کار خیر دعوت می کند . برنامه دعوت با فضای مفرح و سرگرم کننده با گفتگوها و اجرای خوانندگان هر شب به مدت ۴۵ دقیقه مهمان خانه های مردم تا انتهای ماه مبارک رمضان است.

تاکنون عباس جدیدی با اهدای مدال قهرمانی خود، فرهاد ظریف با هدیه کردن پیراهن تیم ملی والیبال ، کامران تفتی با تقدیم آلبوم موسیقی اش و دیگر هنرمندان ، هر کدام با تقدیم هدیه ای به دعوت این برنامه جواب مثبت داده اند . در برنامه های گذشته فرهاد ظریف ، شبنم مقدمی ، کامران تفتی ، گلاره عباسی، علی صالحی ،  رضا بنفشه خواه و عباس جدیدی مهمان دعوت شده اند و همکاران خود را به چالش دعوت فراخوانده اند.

همچنین در یکی از بخش های ثابت جنگ شبانه دعوت، هر شب حجت الاسلام برمایی در گفنگو با مجریان برنامه در مورد ابعاد مختلف انجام کار خیر در ماه رحمت و تاثیرات آن در زندگی دنیوی و اخروی انسان سلسله مباحثی جذاب و کاربردی را برای مخاطبان مطرح می کنند.

گفتنی است این برنامه با تهیه کنندگی مشترک مجتبی کشاورز و محمد جواد عبدالرحمانی در گروه اجتماعی شبکه یک تهیه شده و با اجرای نیما کرمی و همسرش زینب زارع ، در ایام ماه مبارک رمضان ۹۵ ، به جز شب های احیا و شهادت حضرت علی (ع) هر شب تا عید فطر از شبکه ی اول سیما پخش می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *