دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / فهرست فیلم های سینمایی تلویزیون شنبه ۱۵ خرداد ۹۵

فهرست فیلم های سینمایی تلویزیون شنبه ۱۵ خرداد ۹۵

فهرست فیلم های سینمایی تلویزیون شنبه ۱۵ خرداد ۹۵

فیلم های تلویزیون شنبه 15 خرداد 95 , فهرست فیلم های سینمایی تلویزیون شنبه 15 خرداد 95 , اسامی فیلم های تلویزیون شنبه 15 خرداد 85

فهرست فیلم های سینمایی تلویزیون شنبه ۱۵ خرداد ۹۵

فیلم‌ های سینمایی و تلویزیونی ستاره باران، استرداد،نگین هفت دریا، بیست و چهار، بازمانده، روزی که مینا گم شد، کمی آن سوتر، افسانه ساریلا، واگن شماره ۲، رودخانه خاطرات، جدال در تاریکی، رودخانه خاطرات، جدال در تاریکی، در محاصره، نامه هایی به خدا و انعکاس شنبه ۱۵ خرداد ماه ۹۵ از شبکه‌ های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما :

فیلم تلویزیونی ستاره باران به کارگردانی بهمن زرین پور، شنبه ۱۵ خرداد ‌ماه ساعت ۰۹:۰۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی عبدالرضا اکبری، قاسم زارع، مینا جعفرزاده، شهرام عبدلی و محمدرضا داودنژاد به ماجرای قیام پانزده خرداد و وقایع پس از دستگیری حضرت امام خمینی (ره) می پردازد.

فیلم سینمایی استرداد به کارگردانی علی غفاری، شنبه ۱۵ خرداد ‌ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم با بازی حمید فرخ نژاد، فرهاد قائمیان، صالح میرزاآقایی و بهنام تشکر به موضوع غرامت جنگی می‌پردازد که قرار بود توسط انگلستان امریکا و شوروی برای جنگ جهانی دوم به ایران داده شود و مربوط به مقطع زمانی ۱۳۳۲ است. این فیلم یک درام تاریخی درباره وقایع جنگ جهانی دوم و مسائلی است که پای نیروهای متحدین و متفقین را به ایران باز کرد و در آن به ماجرای پرداخت غرامت به ایران اشاره می شود.

شبکه دو سیما :

انیمیشن نگین هفت دریا به کارگردانی عباس محبی، شنبه ۱۵خرداد ماه ساعت ۰۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: نگین هفت دریا جزیره ای از زمرد سبز است که مرکز ثقل جهان است و خورشید از آنجا طلوع و در همان جا غروب می کند. در روزگاری دور که هنوز خورشید از مغرب طلوع می کرد حاکم ظالم و نادانی بر شهر حکومت می کرد. حاکم توسط نیروی شیطانی و جادویی موجودی به نام یملیخاه کنترل می شد که سال ها قبل توسط حکیم بزرگ طلسم شده بود. یلمیخاه برای اینکه طلسم را بشکند و به اهداف شیطانی خود برسد حاکم را فریب داده تا مردان شهر را در بند کند. یکی از نوادگان حکیم بزرگ تنها کسی است که می تواند به آخر دنیا سفر کند و از هفت دریا بگذرد تا به نگین هفت دریا برسد و طلسم را بشکند.

فیلم تلویزیونی بیست و چهار به کارگردانی داریوش ربیعی، شنبه ۱۵خرداد ماه ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی قاسم زارع، نرگس محمدی و میثاق زارع آمده است: رزمنده ای که بیست و چهار سال را در کما بوده، از کما در آمده و امامش نیز رحلت نموده است. او برای رسیدن به قراری مهم و دادن آنچه که قرار است برای دو نسل بعدی اش به یادگار گذارد با زن و شوهر جوانی راهی تهران شده که برای انتقال واقعیت به او همراهش شده اند، رزمنده هنوز نمی داند که با دختر و دامادش همسفر است و در طول مسیر آنها واقعیاتی از زندگی و اجتماع فعلی را برای او بیان می کنند و در نهایت در سالگرد رحلت امام به مرقد مطهر می‌رسند و بخشی از حقایق این بیست و چهار سال گذشته برای او روشن می شود.

فیلم سینمایی بازمانده به کارگردانی تام شادیاک، شنبه ۱۵خرداد ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی کوین کاستنر، سوزانا تامپسون آمده است: پزشکی به نام جو دارو، عزادار مرگ همسرش، امیلی است که در امریکای جنوبی کمک های پزشکی مردم نیازمند را تأمین می کرده و در تصادف اتوبوسی درگذشته است. موقع سرکشی به بخش اطفال، جو احساس می کند که امیلی از تجربه بین مرگ و زندگی بیماران علاج ناپذیرش استفاده می کند تا با او ارتباط برقرار کند. او با پیگیری نشانه هایی که از طرق مختلف به او می رسد، در می یابد که پیام همسرش این است که به منطقه ای برود که برای آخرین بار در آنجا حضور داشته که …

شبکه سه سیما :

فیلم تلویزیونی روزی که مینا گم شد به ‌کارگردانی امیر شهاب رضویان، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی مهران رجبی، سیامک احصائی و سیامک صفری آمده است: هاتف کبیری پسر جوانی است که در سال ۵۷ و در اوج درگیری‌های سیاسی قرار است با دختری به نام مینا که همسایه و همکلاسی اش ازدواج کند. آن دو در یک روز مشخص با یکدیگر قرار ملاقات دارند، اما …

فیلم تلویزیونی کمی آن‌سوتر به ‌کارگردانی محمد درمنش، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی محمد کاسبی، جعفر دهقان و امیر حسین مدرس آمده است: ناصر ساواکی سابقی است که تمام این سال‌ها را به صورت مخفیانه زندگی کرده است. او بسته های مشکوکی دریافت می کند که حاوی عکس خود او در روزگار جوانی است و…

شبکه پنج سیما :

انیمیشن افسانه ساریلا به کارگردانی نانسی فلورانس ساوارد، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۰۹:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

داستان در مورد سه جوان است که سفر خود را برای نجات مردم از گرسنگی آغاز می‌کنند. این داستان مربوط به یک قبیله به نام اینویت است که به‌طور روزافزون توسط قحطی تهدید می‌شود. کرولیک دستیار شمن، قادر به حل مشکل است. در این بین یک موش صحرایی نیز همراه آنهاست. زن عاقل سالمندی نیز در قبیله هست که می‌تواند مواد غذایی فراوانی در جایی از زمین به نام ساریلا پیدا کند که …

فیلم تلویزیونی واگن شماره ۲ به کارگردانی مجید وحیدیان، شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی جعفر دهقان، عزت اله رمضانی فر، قاسم زارع، لیلا بوشهری و علیرضا ثانی فر آمده است: یک قطعه ضروری در صنعت پتروشیمی قرار است به وسیله قطار به مشهد منتقل شود اما عناصر ضد انقلاب با بمب گذاری در قطار سعی دارند در این پروژه اخلال ایجاد کنند بمب به صورتی کار می کند که در صورت کاهش سرعت قطار منفجر خواهد شد. از این جهت ماموران وزارت اطلاعات موظف می‌شوند ضمن حفظ سرعت قطار بمب کند بمب با رشادت سید امیر خنثی می شود اما خود سید امیر به شهادت می رسد.

شبکه نمایش :

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی رودخانه خاطرات، جدال در تاریکی، در محاصره، نامه هایی به خدا و انعکاس شنبه ۱۵ خرداد ماه ساعت۱۱، ۱۵ ،۱۷ ،۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *