دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار برنامه محله گل و بلبل رمضان ۹۵ شبکه دو

زمان پخش و تکرار برنامه محله گل و بلبل رمضان ۹۵ شبکه دو

زمان پخش و تکرار برنامه محله گل و بلبل رمضان ۹۵ شبکه دو

زمان پخش و تکرار برنامه محله گل و بلبل رمضان 95 شبکه دو , محله گل و بلبل , ساعت پخش و بازپخش برنامه محله گل و بلبل رمضان 95

زمان پخش و تکرار برنامه محله گل و بلبل رمضان ۹۵ شبکه دو

این برنامه بر خلاف سری‌ های گذشته که به صورت استودیویی با حضور کودکان و نوجوانان اجرا می‌شد ،‌ این بار ساختاری نمایشی دارد و همه ماجرا های آن در یک محله خیالی متشکل از خانه‌ ها ، خیابان‌ ها ، کوچه‌ ها ، مغازه‌ها و شهروندانی که هر کدام دغدغه‌ های متفاوتی دارند ، پیگیری می‌ شود. سری جدید برنامه عموپورنگ به موضوعات اجتماعی مثل : آداب و مراعات های اخلاقی ، روحیه پهلوانی و کمک به همنوع ، فرهنگ شهر نشینی و مطالعه و کتابخوانی توجه دارد.

محله گل و بلبل در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۸:۰۰ بعد از ظهر از شبکه ۲ سیما پخش می شود. این برنامه تکرار و باز پخش ندارد.

هنرمندان محله گل و بلبل:

داریوش فرضیایی در نقش‌ عموپورنگ‌ ،‌‌ بهنوش بختیاری در نقش‌ خانم میوه فروش ،‌ نادر سلیمانی در نقش‌ نانوای محل ، حدیث فولادوند در نقش‌ کتاب فروش سیار ،‌ امیر نوری در نقش‌ گل فروش محل ،‌ امیر محمد متقیان در نقش‌ گلدون خان ،‌ امیر سهیلی در نقش‌ بلبل خان ، نعیمه نظام دوست در نقش‌ مادر عموپورنگ ، ابراهیم شفیعی در نقش‌ پدر عموپورنگ ،‌ آرش میر احمدی در نقش‌ شاگرد نانوا ، عرفان برزین در نقش‌ بچه مردم و حمید کاشانی در نقش‌ قلهک به ایفای نقش می پردازند.

عوامل محله گل و بلبل:

مجری : داریوش فرضیایی
تهیه‌کننده : مسلم آقاجان‌زاده
کارگردان : احمد درویش علیپور
نویسنده : محمد درویش علیپور
مدیر تولید : محمدحسین خلیفه
صدابردار : بهروز عابدینی
طراح گریم : شهرام خلج
طراح دکور : سحر گوران
فیلم بردار : محمود صالحی

زمان پخش و تکرار برنامه محله گل و بلبل رمضان ۹۵ شبکه دو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *