جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در رمضان ۹۵ از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در رمضان ۹۵ از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در رمضان ۹۵ از شبکه نسیم

تکرار برنامه دورهمی رمضان 95 , ساعت پخش و بازپخش برنامه دورهمی رمضان 95 , زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در رمضان 95 از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی رمضان ۹۵ شبکه نسیم

برنامه دورهمی در ماه مبارک رمضان روزهای پنجشنبه جمعه و شنبه از شبکه نسیم پخش می شود.

برنامه دورهمی پنجشنبه ها ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود. تکرار اول آن جمعه ها ساعت ۷:۰۰ صبح و بازپخش دوم آن ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

برنامه دورهمی جمعه ها ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود. تکرار اول آن شنبه ها ساعت ۷:۰۰ صبح، بازپخش دوم آن ساعت ۱۱:۰۰ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

برنامه دورهمی شنبه ها ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود. تکرار اول آن یکشنبه ها ساعت ۷:۰۰ صبح، بازپخش دوم آن ساعت ۱۱:۰۰ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

داستان برنامه دورهمی :

برنامه دورهمی با ساختاری کاملا متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون دکوری عظیم دارد. در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند به تماشای بازی بازیگران می نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می کند.

بازیگران برنامه دورهمی :

مهران مدیری ، الیکا عبدالرزاقی ، سیامک انصاری ، شقایق دهقان ، محمد نادری ، مهران رنج بر و امیرمهدی ژوله بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

به جز بازیگران ثابت ، در هر قسمت مهمان ویژه ای نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد.

سایر عوامل برنامه دورهمی :

تهیه کنندگان: هاشم رضایت و حمید رحیمی نادی

نویسنده: امیر مهدی ژوله

طراح لباس: پیام حسین سوری

طراح صحنه و دکور: مهدی هاشمی

طراح گریم: ایمان امیدواری

برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: حسن لباف

مشاور رسانه ای: امین اعتمادی

زمان پخش و تکرار برنامه دورهمی در رمضان ۹۵ از شبکه نسیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *