جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار از لاک جیغ تا خدا شبکه دو رمضان ۹۵

زمان پخش و تکرار از لاک جیغ تا خدا شبکه دو رمضان ۹۵

زمان پخش و تکرار از لاک جیغ تا خدا شبکه دو رمضان ۹۵

زمان پخش و تکرار از لاک جیغ تا خدا شبکه دو رمضان 95 , برنامه از لاک جیغ تا خدا , ساعت پخش و بازپخش از لاک جیغ تا خدا رمضان 95برنامه از لاک جیغ تا خدا که قسمت های گذشته آن مورد استقبال گسترده مخاطبان خاص و عام و  تحسین قرار گرفته بود، در ماه رمضان ۹۵ هر روز از شبکه دو سیما پخش میشود.

محوریت این برنامه تکریم حجاب و بانوان محجبه است همراه با روایت هایی از بانوانی که به تازگی موفق به بهره مندی از پوشش چادر شده اند. الگوسازی برای جامعه دختران و زنان کشور و نیز ارائه حجاب برتر از اهداف این برنامه است.

می توان گفت انعکاس و تصویر تحولات درونی انسان در این برنامه که تاکنون بیش از ۱۰۰ قسمت از آن پخش شده و همچنان در حال تولید و پخش است، مورد توجه قرار گرفته است. این برنامه در ماه مبارک رمضان به صورت ویژه و با بخش های متفاوت نسبت به گذشته به مخاطبان تقدیم می شود.

هاشم تفکری بافقی تهیه کننده و کارگردان این برنامه درباره بخش های رمضانی برنامه توضیح داد: ابتدای امسال وقتی فعالیت هایمان را در سری اول مرور کردیم متوجه بخش هایی شدیم که بیننده و بازخوردهای بیشتری داشت که تنها پنج قسمت از آن در رمضان سال گذشته پخش شده بود. بنابراین سعی کردیم برای سری جدید از همان اول حواسمان باشد که چنین بخش هایی را برای ماه مبارک نگه داریم.

وی ادامه داد: در محتوا هم تلاش کردیم به زوج هایی بپردازیم که به تازگی متحول شده اند یا از طریق ارتباط با مسلمانان تازه متحول شده اعتقاداتشان تغییر کرده است. در سری جدید حضور مجری از بخش های زیادی حذف شده و ما بیشتر قصه افرادی را می بینیم که ما را با سرنوشت‌شان همراه می کنند.

تفکری بافقی با ذکر اینکه در ماه رمضان مخاطبان این برنامه بیشتر می شوند در پایان گفت: خوشبختانه امسال به اندازه کافی زمان داشتیم تا برترین های مان را برای ماه مبارک رمضان تولید و انتخاب کنیم. از این رو پیش بینی می کنیم که نسبت به گذشته افزایش چندین برابری مخاطب را شاهد باشیم.

زمان پخش و تکرار از لاک جیغ تا خدا شبکه دو رمضان ۹۵

این برنامه در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۷:۱۵ از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌ رود. تکرار و باز پخش آن روز بعد ساعت ۱:۱۰ بامداد از شبکه ۲ سیما پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *