دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان و ساعت پخش برنامه ماه خدا رمضان ۹۵ شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه ماه خدا رمضان ۹۵ شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه ماه خدا رمضان ۹۵ شبکه یک

زمان و ساعت پخش برنامه ماه خدا , زمان و ساعت پخش برنامه ماه خدا رمضان 95 شبکه یک , ساعت پخش برنامه ماه خدا

زمان و ساعت پخش برنامه ماه خدا رمضان ۹۵ شبکه یک

«ماه خد عنوان ویژه برنامه سحرگاهی ماه رمضان ۹۵ است که از شبکه یک سیما با اجرای حسن سلطانی به روی آنتن می‌ رود.
حمیدرضا قطبی تهیه‌کننده برنامه‌ گفت: ماه خدا عنوان ویژه برنامه سحرگاهی ماه رمضان است که از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. تهیه‌کنندگی این برنامه برعهده من و مجید عباسی است.

قطبی تصریح کرد: محوریت این برنامه قرآن، دعا و اهل بیت است. تلاوت قرآن، دعای سحر و اذان جزو آیتم‌های ثابت محسوب می‌شوند که هر سال شاهد آن هستیم، اما امسال بخش‌های جدیدی به ماه خدا اضافه شده است که استودیوی کارشناسی از جمله آنهاست.در این آیتم حاج آقا طباطبایی و آقایان اسماعیلی، برازش و دیگر بزرگواران به بحث‌های کارشناسی می پردازند.

تهیه‌کننده ویژه برنامه ماه خدا اظهار داشت: مدیحه‌سرایی و ادعیه‌ خوانی به صورت زنده پخش می‌شود. از جمله مداحانی که امسال در برنامه حضور دارند، کریم خانی، سادات رضوی هستند.

وی خاطرنشان کرد: امسال دکور ماه خدا به طور حتم تغییر خواهد کرد و در فضای باز طراحی شده است. در واقع مهمترین وجه تمایز برنامه امسال با سال‌های گذشته اجرای برنامه در فضای باز است، به طوری که شهر دیده شود.زیرا رویت شهر دارای اهمیت زیادی است و از لحاظ بصری بسیار کمک کننده است.

زمان و ساعت پخش برنامه ماه خدا رمضان ۹۵ شبکه یک

مدت زمان برنامه ماه خدا ۱۴۰ دقیقه است و زمان پخش آن ساعت ۲ بامداد خواهد بود. اجرای این برنامه را حسن سلطانی بر عهده دارد.

حمیدرضا قطبی عنوان کرد: از جمله آیتم‌های جدید دیگر ، تیک تاک نام دارد. دراین بخش قطعاتی آماده خواهد شد که با صدای محمدصالح اعلاء پخش می شوند.

وی افزود: آیتم بعدی دست نیاز است که در آن هنرمندان به خواندن مناجات پرداخته‌ اند. این بخش با تصاویر وصدای هنرمندان همراه است.

قطبی آیتم دیگری را معرفی کرد و توضیح داد: در برنامه امسال ماه خدا یک بخش مستند داریم که در خصوص خانواده شهدای مدافع حرم است و با محوریت سحرگاه به روی آنتن می رود.

وی در پایان گفت: در ماه خدا به موضوع ارتباط با بینندگان نیز توجه داشته‌ایم. در فضای مجازی شبکه اینستاگرام وکانال تلگرامی را طراحی کرده ایم تا از این طریق ارتباط نزدیک تری را با مخاطبان داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *