جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / دانلود / آهنگ تیتراژ سریال ها / دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی شهر باران با صدای شهاب رمضان

دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی شهر باران با صدای شهاب رمضان

دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی شهر باران با صدای شهاب رمضان

دانلود تیتراژ شهر باران شهاب رمضان , دانلود آهنگ ابتدایی شهر باران شهاب رمضان , دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی شهر باران با صدای شهاب رمضاندانلود در ادامه مطلب…

دانلود با لینک مستقیم | ۲٫۹ مگابایت

برنامه شهر باران به کارگردانی و تهیه کنندگی احسان ارغوانی کاری از گروه معارف اسلامی شبکه یک است با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.

احسان ارغوانی تهیه کننده ویژه برنامه افطار شبکه یک سیما با نام شهر باران است. به گفته احسان ارغوانی، شهر باران برنامه ای ترکیبی با فضایی امید بخش و شاد خواهد بود که هر روز بعد از خبر ساعت ۱۹ آغاز می شود و تا پیش از مشروح اخبار ساعت ۲۱ ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: مسایل اجتماعی از قبیل ازدواج و تشکیل خانواده، محور اصلی این برنامه است و هر شب متناسب با موضوع، دو یا سه گروه مهمان به این برنامه می آیند. مهمانان برنامه را اقشار مختلف جامعه تشکیل می دهند و تمام تلاش تیم اتاق فکر برنامه این بوده که مهمانان از بطن جامعه باشند، بنابراین از آدم های معروف و چهره مثل ورزشکاران و هنرمندان گرفته تا هموطنان موفق و عادی کشور در این برنامه حضور خواهند یافت.

ارغوانی درباره دکور برنامه یادآور شد: دکور این برنامه فضایی روشن و شاد دارد و سعی کردیم متفاوت تر از دکورهای برنامه های مشابه باشد.

وی با اشاره به اینکه درباره انتخاب مجری شهر باران گفت: پدرام کریمی، مجری ویژه برنامه شهر باران شبکه یک است.

تهیه کننده ویژه برنامه شهر باران درباره آیتم های برنامه عنوان کرد : ما آیتم های مختلفی را در برنامه پیش بینی کردیم که آیتم امام رضا (ع)، مناجات و دستان خالی از جمله این بخش ها هستند و قرار است هر شب راس ساعت ۲۰ نماهنگی مخصوص با موضوع امام رضا (ع) پخش شود.

دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی شهر باران با صدای شهاب رمضان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *