دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / جزییات و زمان پخش برنامه دعوت شبکه یک رمضان ۹۵

جزییات و زمان پخش برنامه دعوت شبکه یک رمضان ۹۵

جزییات و زمان پخش برنامه دعوت شبکه یک رمضان ۹۵

برنامه دعوت 95 , زمان پخش برنامه دعوت رمضان 95 , زمان پخش برنامه دعوت رمضان 95 , جزییات و زمان پخش برنامه دعوت شبکه یک رمضان 95

جزییات و زمان پخش برنامه دعوت شبکه یک رمضان ۹۵

ویژه برنامه دعوت کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما با اجرای مشترک نیما کرمی و همسرش زینب زارع به روی آنتن می رود. دعوت، عنوان ویژه برنامه‌ای مشترک به تهیه‌کنندگی مشترک محمدجواد عبدالرحمانی و مجتبی کشاورز، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با همکاری و مشارکت شرکت به پرداخت ملت از ۱۷ خرداد ماه ۹۵ حوالی ساعت ۲۳:۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه به صورت زنده از برج میلاد، به پیشواز ماه مبارک رمضان می‌ رود.

ویژه برنامه دعوت جشنی بزرگ در شب‌ های ماه مبارک رمضان است که با هدف به چالش کشیدن و دعوت مردم از هر قشر به سمت خیر و خوبی‌ ارائه می‌شود.

افرادی که به عنوان مهمان در این برنامه حضور دارند از میان ورزشکاران، هنرمندان، خوانندگان و مسئولین هستند که هر یک به فراخور، به سمت یکدلی، کار خیر، بندگی و… دعوت می‌شوند و مخاطبان را در این مسیر همراه خود می سازند.

از جمله بخش هایی که در این ویژه برنامه شاهد آن هستیم می‌توان به قسمت هایی چون ماه رمضان در نقاط مختلف کشور، ایجاد فضاهای شاد در این ماه در کنار شب‌های نیایش و دعا اشاره کرد.

هر مهمان که در برنامه حضور پیدا می‌کند، در ابتدا خود آغازگر خوبی است و مخاطبان را به کاری خیر دعوت می‌کند؛ در وهله اول خودش به آن کار اقدام عملی می‌کند و هر شب در این برنامه شاهد یک اتفاق این چنینی از سمت مهمانان خواهیم بود.

این برنامه در کنار ایجاد فضایی شاد و معنوی برای هموطنان در ماه رمضان، به بحث مهرورزی و توجه به سمت اعمال پسندیده حرکت می کند و مخاطبان در بخش کارشناسی پای صحبت های حجت‌ الاسلام برمایی می‌ نشینند.

زمان و ساعت پخش برنامه دعوت شبکه رمضان ۹۵

برنامه دعوت از ۱۷ خرداد ماه ۹۵ و در ایام ماه مبارک رمضان هر شب حوالی ساعت ۲۳:۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه به صورت زنده از برج میلاد، پخش می شود.

2 دیدگاه

  1. سلام .طاعاتتون قبول . گروه هنرمندان شش ساله دارم که سرود ناشنوایان درو انجام میدن. گروه ستاره ها . خوشحال میشم برای اجرا خدمتتون برسم . اگه نیاز باشه عکس ها و اجراشونو براتون میفرستم . توی برنامه کودک در نمایشگاه بین المللی قران و بیش از دویست برنامه استان اجرای برنامه داشتم. سرودمحمد حامد زمانی . کار انتظار لهراسبی و مهر علی وزهرای عبداللهی ووو اماده ی اجرا داریم. سپاس بی کران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *