جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
خانه / اخبار / برنامه ها و سریال شبکه پنج در ماه رمضان ۹۵

برنامه ها و سریال شبکه پنج در ماه رمضان ۹۵

برنامه ها و سریال شبکه پنج در ماه رمضان ۹۵

برنامه های شبکه پنج در ماه رمضان 95 , سریال شبکه 5 در ماه رمضان 95 , برنامه ها و سریال شبکه پنج در ماه رمضان 95

برنامه ها و سریال شبکه پنج در ماه رمضان ۹۵

شبکه پنج سیما به مناسبت ماه مبارک رمضان برنامه های ویژه ای را برای این ماه عزیز در نظر گرفته است. برنامه های جشن رمضان، عقیق، زائر رمضان و سریال شاید برای شما اتفاق بیفتد از جمله برنامه های مد نظر گرفته شده شبکه ۵ سیما برای این ماه است. مهدی خلجی مدیر گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیما در خصوص برنامه‌های تدارک دیده شده ماه مبارک رمضان گفت: برنامه جشن رمضان را مدنظر داریم که مانند هر سال از شبکه پخش خواهد شد.

برنامه زائر رمضان :
وی ادامه داد: زائر رمضان عنوان برنامه دیگری است که دقایقی مانده به افطار ارتباط زنده با مشهد مقدس برقرار می‌کند. در این برنامه قصد داریم احسان و باز شدن سفره‌های ساده افطار را که برای زائران امام رضا (ع) تدارک دیده شده است، نمایش دهیم.

خلجی اضافه کرد: در واقع سعی داریم تا این فرهنگ را که در کشورهای مسلمان دیگر نیز وجود دارد، اشاعه دهیم.

وی در ادامه از برنامه دیگری خبر داد و گفت: یک برنامه دیگر به صورت مشارکتی با شهرداری در نظر داریم که در حال حاضر در مورد نام و محتوای کامل آن به قطعیت نرسیده‌ایم اما می‌توانم بگویم این برنامه به روی صحنه برگزار می‌شود که مردم نیز می توانند در آن شرکت کنند.

برنامه عقیق :

شبکه پنج با ویژه برنامه عقیق بلافاصله پس از افطار مهمان خانه‌ها می‌شود. این برنامه، همانند پارسال با ساختاری کاملا ترکیبی و مهمان محور، متنوع‌ تر از سال گذشته بلافاصله پس از افطار به روی آنتن می‌رود.

عقیق در اصل تجربه ناشناخته‌ها است و فضایی را ایجاد می‌کند که پیش از این بینندگان با آن روبرو نشده‌اند و امسال هم با تفاوت‌های بصری که پیدا کرده برای مخاطبان جذاب‌تر خواهد بود.

برنامه ها و سریال شبکه پنج در ماه رمضان ۹۵

این برنامه در روالی که پیش گرفته است، سعی دارد خود را به  یک سیر تکاملی بیش از پیش نزدیک کند.

سری دوم برنامه عقیق با طراحی دکور جدید و تصویربرداری‌ های دیجیتالی رنگ و لعاب بهتری را از نظر بصری برای مخاطبان ایجاد کرده است.

اجرای دکور نهایی با همفکری و اجرای پیمان قانع اتفاق افتاده، به شکلی که از لحاظ بصری فضایی کاملا معلق را شاهد خواهیم بود. این فضا، خطای دید را ایجاد می کند. به طوری که  احساس می‌شود صحنه روی آب قرار دارد.

بخش اصلی برنامه یعنی حضور مهمان‌ها به سه قسمت تقسیم می‌شود، قسمت اول مربوط به داستان زندگی این عزیزان قبل از روی آوردن به اسلام است. بخش بعدی چگونگی آشنایی آنان با اسلام و در نهایت پرداختن به آن برهه از زندگی شان  که مسلمان شدند را نشان ‌می‌دهد.

سری جدید سریال شاید برای شما هم اتفاق بیفتد :

شبکه پنج نیز هرساله با پخش این سریال بینندگان بسیاری را همراه خود ساخته است. در همین راستا برای ماه رمضان امسال هم گروه مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد ساخت این کار را آغاز کرده‌اند. هفته گذشته ساخت یک قسمت از آن به اتمام رسیده است و امروز قسمت دوم آن به کارگردانی راما قویدل کلید خورده است. گفتنی است این مجموعه در ۲۰ قسمت تدارک دیده شده است. قسمت های بعدی آن در حال نگارش است که به محض اتمام متن هر قسمت، ساخت آن آغاز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *