دوشنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار سریال در چشم باد از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال در چشم باد از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال در چشم باد از شبکه آی فیلم

سریال در چشم باد , زمان پخش و تکرار سریال در چشم باد از شبکه آی فیلم , ساعت پخش و بازپخش سریال در چشم باد

مجموعه تلویزیونی در چشم باد به تهیه کنندگی مسعود جعفری‌ جوزانی و عباس اکبری در۵۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش از شبکه اول سیما تهیه و تولید شد. فیلمنامه این سریال که در زمره سریال‌های «الف» سیما به شمار می‌رود، توسط مسعود جعفری جوزانی در مدت دو سال نوشته شده است.

در چشم باد سریال تلویزیونی تاریخی حماسی است که فیلمبرداری آن از مهرماه سال ۱۳۸۲ در لوکیشنی واقع در شمال کشور آغاز شد، به مدت ۵ سال به طول انجامید و در نهایت در اواخر سال ۱۳۸۷ به پایان رسید. این اثر یکی از آثار فاخر و ماندگار مسعود جعفری‌ جوزانی محسوب می شود.

زمان پخش و تکرار سریال در چشم باد از شبکه آی فیلم :

سریال در چشم باد از ۷ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود، بازپخش اول آن ساعت ۶:۰۰ صبح و باز پخش دوم آن ساعت ۱۴:۰۰ ظهر از شبکه آی فیلم پخش می گردد.

سریال تاریخی در چشم باد، وقایع سیاسی و اجتماعی سه دوره از تاریخ در سال‌های ۱۳۰۰، ۱۳۲۰و ۱۳۶۰ را بررسی می‌کند که دوره اول پایان دوره قاجار و دورهٔ پهلوی، دوره دوم جنگ جهانی دوم و دوره سوم یک دوره زمانی خاص در بعد از انقلاب اسلامی ایران را که دوره فتح خرمشهر است، در بر می‌گیرد.

در این پروژه که حسین علیزاده موسیقی آن را ساخته، بازیگرانی چون، پارسا پیروزفر، اکبر عبدی، کامبیز دیرباز، سعید نیک‌پور، سحر جعفری جوزانی، لاله اسکندری، ستاره صفرآوه، رضا شفیعی جم، فخرالدین صدیق شریف، جهانگیر الماسی، محمود پاک نیت، مصطفی زمانی، محمدرضا هدایتی، هومن سیدی و… ایفای نقش کرده‌اند.

ساخت این سریال یکی از بزرگترین پروژه‌ های سریال‌ سازی در تلویزیون است که برای ساخت آن تا به حال از ۴۸۰ لوکیشن استفاده شده و به بیش از ۱۰ شهرستان و استان دیگر سفر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *