دوشنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار سریال این چند نفر از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال این چند نفر از شبکه آی فیلم

زمان پخش و تکرار سریال این چند نفر از شبکه آی فیلم

سریال این چند نفر , زمان پخش و تکرار سریال این چند نفر از شبکه آی فیلم , ساعت پخش و بازپخش سریال این چند نفر

سریال این چند نفر مجموعه تلویزیونی به کارگردانی مهران غفوریان است که در سال ۱۳۷۸ در ۹۰ قسمت تولید و از شبکه ۳ سیما پخش گردید.

زمان پخش و تکرار سریال این چند نفر از شبکه آی فیلم :

منتخب سریال این چند نفر از ۳۱ فروردین ماه هر روز ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه آی فیلم می شود، بازپخش اول آن ساعت ۱۲:۰۰ شب و باز پخش دوم آن ساعت ۸:۰۰ صبح از شبکه آی فیلم پخش می گردد.

داستان سریال این چند نفر :

این سریال شامل کاراکترهایی هم چون هژیر، هژیر، هژیر، هژیر، عمو خسرو، شیرین، فرشته خانم (زن هژیر)، سهراب محمودی و … است. هژیر (بیژن بنفشه خواه) که در آنها نسبتاً عاقل تر است و کمتر از جنون رنج می‌برد پس از مدتی بیکاری که منجر شد فرشته خانم (زن او) به خانه پدرش برود به شغل مسافر کشی روی آورد. هژیر (رضا شفیعی جم) کاراکتری است خل که مشاعر خود را از دست داده‌ است و وقت خود را در یک ویدیو کلوب می گذراند و به کمک رییس خود می‌ پردازد. هژیر (مهران غفوریان) شخصی است که به توزیع کش لقمه (پیتزا) اشتغال دارد و او نیز از بیماری عقب ماندگی در رنج است. و هژیر (ارژنگ امیر فضلی) به قدری دچار جنون بود که ظاهراً در همان اوایل فیلم به تیمارستان منتقل شد. عمو خسرو (که بازیگر آن همان مهران غفوریان است) پیرمردی است که با وجود زرنگی ظاهری، شخصی ساده دل بوده و علاقه زیادی به هژیرها دارد. وی که به دلیل کهولت سن از بیان بعضی واژه‌ها ناتوان است در جملات خود از کلمات نا مفهوم که اکثریت قریب به اتفاق آنها با تیر تپر همراه است استفاده می‌کند. وی به همراه دوست خود سهراب محمودی، به تهیه و تراش سنگ مقبره اشتغال داشته و مایحتاج زندگی خود را از این راه تامین می‌کند.

بازیگران سریال این چند نفر :

مهران غفوریان در نقش هژیر و عمو خسرو
رضا شفیعی جم در نقش هژیر
بیژن بنفشه خواه در نقش هژیر
ارژنگ امیر فضلی در نقش هژیر
فلامک جنیدی در نقش شیرین (خواهر هژیر ها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *