جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار برنامه چند درجه از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه چند درجه از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار برنامه چند درجه از شبکه نسیم

برنامه چند درجه , زمان پخش و تکرار برنامه چند درجه از شبکه نسیم , ساعت پخش و بازپخش برنامه چند درجهفصل دوم چند درجه در ۶۰ قسمت هیجان را به خانه های شما می آورد. هیجان ، واژه ای است که در خلال برنامه چند درجه به کرات شنیده می شود . رخدادهایی سراسر نشاط ، تکاپو ، اضطراب ، دلهره و هیجان رنگ و بویی ویژه به این برنامه تلویزیونی با اجرای پژمان بازغی و تهیه کنندگی غلامرضا بختیاری بخشیده است .
تمام موضوعات این برنامه بر محور اتفاقات هیجان انگیز طراحی شده است. مسابقات آفرود، عملیات ویژه پلیس، سقوط آزاد، پرواز با پاراگلایدر و انواع رشته های جذاب مهیج  با ساختاری نو در این برنامه به نمایش در می‌آید.

پژمان بازغی نیز که در کنار بازیگری حضور فعالی در رشته‌های ورزشی از این دست دارد  اجرای این برنامه را بر عهده خواهد داشت. برنامه چند درجه در هر قسمت میزبان یکی از قهرمانان رشته‌ای است که برنامه به آن می‌پردازد.

دکور این برنامه نیز از ویژگی خاصی برخوردار است که بینندگان و مهمان برنامه را در هر قسمت شگفت زده می‌کند.

زمان پخش و تکرار برنامه چند درجه از شبکه نسیم :

برنامه چند درجه شنبه ، یکشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود، تکرار اول آن ساعت ۲:۱۰ بامداد ، باز پخش دوم آن ساعت ۱۰:۱۰ صبح  و تکرار سوم آن ساعت ۱۴:۵۰ بعد از ظهر از شبکه نسیم پخش می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *