جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم نوروز ۹۵

زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم نوروز ۹۵

زمان پخش و تکرار منتخب کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم نوروز ۹۵

کلاه قرمزی 95 , زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم نوروز 95 , ساعت پخش و بازپخش کلاه قرمزی 95

کلاه‌ قرمزی و دوستانش با عالم پاک و ناب کودکیشان، لحظاتی سرشار از شادی را در فصل شکوفایی و تازه‌ شدن رقم زده و گل لبخند را بر لبان مردم کشورمان می‌ نشانند. آنان به همراه آقای مجری، مهمان خانه‌ های گرم مردم ایران‌ زمین شده و نوروز را با آنها جشن می‌گیرند. منتخب کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ از شبکه آی فیلم پخش می شود.

زمان پخش و تکرار کلاه قرمزی از شبکه آی فیلم نوروز ۹۵ :

منتخب برنامه کلاه قرمزی از یکشنبه ۱ فروردین ماه ۹۵ و در ایام نوروز ۹۵ هر شب ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش می شود. منتخب برنامه کلاه قرمزی در طول روز دو بار از شبکه آی فیلم باز پخش و تکرار می شود، باز پخش اول ساعت ۳:۰۰ صبح باز پخش و تکرار دوم آن ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد.

کلاه‌ قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی بوجود آمده‌ است. فیلم‌ های ساخته‌شده براساس این شخصیت از پر فروش‌ ترین فیلم‌های تاریخ سینما شده است. کلاه‌ قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون، از یک عروسک به پدیده‌ای فرهنگی تبدیل شد که توانست مخاطبان بسیاری در بین نسل‌ های گوناگون به‌ ویژه متولدین دههٔ ۱۳۶۰ بیابد.

این شخصیت عروسکی اولین بار در مجموعه‌ای تلویزیونی به نام جغجغه و فرفره ظاهر شد که در ابتدای دههٔ ۱۳۷۰ پخش می‌شد و سپس در سه فیلم سینمایی کلاه‌ قرمزی و پسرخاله (۱۳۷۳)، کلاه‌قرمزی و سرو ناز (۱۳۸۱) و کلاه‌ قرمزی و بچه‌ن نه (۱۳۹۱) بازی کرد.

کلاه‌قرمزی از سال ۱۳۸۸ با همراهی چند عروسک دیگر در قالب جُنگ نوروزی دوباره به تلویزیون راه یافت و در آن سال پر مخاطب‌ ترین برنامهٔ نوروزی شد. ویژه‌ برنامه‌ های نوروزی کلاه‌ قرمزی تا امروز ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *