دوشنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) از شبکه نسیم

زمان پخش و تکرار سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) از شبکه نسیم

ساعت پخش سریال شکر آباد 2 شبکه نسیم , بازپخش سریال شهر گمشده شبکه نسیم , زمان پخش و تکرار سریال شکر آباد 2 (شهر گمشده) از شبکه نسیم

سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) به تهیه کنندگی مسعود انتظاری، کارگردانی شهاب عباسی و به نویسندگی شهاب عباسی در نوروز ۱۳۹۵ هر شب ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود.

زمان پخش و تکرار سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) شبکه نسیم :

سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) در ایام نوروز ۹۵ هر شب ساعت ۲۲ از شبکه نسیم پخش می شود. شکر آباد ۲ در طول روز ۳ بار از شبکه نسیم تکرار و بازپخش می شود. باز پخش اول ساعت ۴:۵۰ صبح، باز پخش دوم آن ساعت ۹:۱۰ صبح و باز پخش سوم آن ساعت ۱۶:۰۰ بعد از ظهر پخش می شود.

داستان سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) شبکه نسیم :

سریال شکرآباد ۲ (شهر گمشده) به کارگردانی شهاب عباسی داستان باستان‌ شناسی در زمان حال را روایت می‌کند که در یک کمپ مشغول تجسس است، او به صندوقچه‌‌ ای برمی‌خورد که محتوای آن دفترچه خاطرات یک عطار در قرون گذشته است. ورود یک زبان‌ شناس برای درک خطوط و خواندن دفترچه ، مخاطب را با این جماعت که اتفاقاً درحال سپری کردن سال جدید هستند همراه می‌کند.

شکرآباد ۲، داستان این مجموعه فضایی برای بازی بازیگران در دو نقش را فراهم کرده است چرا که باستان شناس با خواندن خاطرات عطار ، خودش و اطرافیانش را در آن زمان می‌ بیند و این هم‌ ذات پنداری سبب می شود سیاوش مفیدی که نقش باستان شناس و عطار را بازی می کند، همسرش پروانه (فاطمه هاشمی) و خواهر زاده‌اش (مونا فرجاد) را هم در نقش همسر و دختر عطار تصور کند.

یزدان فتوحی نیز که در سری قبل شکر آباد معلم مکتب خانه بود این‌ بار در نقش مسعود، دکتر زبان شناس و چایچی دوران قدیمی حضور دارد.

مجموعه شکر آباد ۲ (شهر گمشده) از مجموعه های طنز اجتماعی شبکه نسیم است که قرار است در ۱۳ قسمت در ایام نوروز ۹۵ روی آنتن برود.

بازیگران سریال شکر آباد ۲ (شهر گمشده) شبکه نسیم :

سیاوش مفیدی ، یزدان فتوحی ، مرتضی رستمی ، فاطمه هاشمی ، مونا فرجاد ، حامدتهرانی ، بهشاد مختاری ، میثم رستگاری ، فرشته ترابی ، مینو نوبهاری ، کیوان ملک مطیعی و ….. بازیگران این مجموعه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *