جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار سریال زعفرانی شبکه دو نوروز ۹۵

زمان پخش و تکرار سریال زعفرانی شبکه دو نوروز ۹۵

زمان پخش و تکرار سریال زعفرانی شبکه دو نوروز ۹۵

سریال زعفرانی , زمان پخش و تکرار سریال زعفرانی شبکه دو نوروز 95 , ساعت پخش و بازپخش زعفرانی

سریال زعفرانی در ۱۵ قسمت به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی، کارگردانی حامد محمدی. این مجموعه که مضمونی خانوادگی و طنز دارد توسط سعید جلالی، حامد محمدی و آزاده محسنی نوشته شده از شنبه ۲۹ اسفند هر شب ساعت ۲۱:۳۰  و در ایام نوروز ۹۵ از شبکه دو سیما پخش شود.

زمان پخش و تکرار سریال زعفرانی شبکه دو نوروز ۹۵ :

پخش این مجموعه در ایام نوروز ۹۵ هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه ۲ سیما پخش می شود و تکرار اول آن ساعت ۱ بامداد، تکرار و بازپخش دوم آن روز بعد ساعت های ۱۱:۳۰ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۶:۰۰ بعد از ظهر خواهد بود.

خلاصه داستان سریال زعفرانی :

سریال زعفرانی داستانک های زیادی دارد ولی از نظر ماجرا پردازی یک داستان خطی کلی دارد که به سرنوشت یک خانواده می پردازد. ویژگی داستانی این سریال این است که به مسایل و هنجارهای خوب اجتماعی توجه دارد و قصه ها را در وضع ایجابی روایت می کند. در واقع ما در این سریال شخصیت های منفی نداریم بلکه شخصیت های خاکستری در قصه حضور دارند. در خلاصه داستان این سریال آمده است که : ۹۹ درصد، کمی بیشتر و کمتر فرقی نمی‌کند. اگر زعفرانی باشی همه چیز درست پیش می‌ رود. خانواده ناصر و نسرین که زندگی‌ شان عطر و طعم زعفرانی دارد، از این قاعده مستثنی نیستند. اگر چه صد تا دوست  دارند و البته یک دشمن …

بازیگران سریال سریال زعفرانی :

مهدی هاشمی بازیگر نقش ناصر ، مهران احمدی ، حسین سلیمانی ، حدیث میرامینی بازیگر نقش شکوفه ، لیدا عباسی ، هادی کاظمی ، ستاره اسکندری بازیگر نقش نسرین ، نرگس محمدی بازیگر نقش مینا ، شیدا خلیق بازیگر نقش مریم و حسام محمودی بازیگر نقش محمدرضا جلوی از جمله بازیگران سریال زعفرانی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *