شنبه , آذر ۱۳ ۱۳۹۵
خانه / اخبار / زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در سال ۹۵

زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در سال ۹۵

زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در سال ۹۵

زمان پخش فصل 3 خندوانه , ساعت پخش فصل 3 خندوانه , تکرار خندوانه در نوروز 95 , تکرار فصل سوم خندوانه در سال 95

فصل سوم خندوانه قرار است از سه شنبه ۲۵ اسفند ۹۴ هر شب از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش شود.
رامبد جوان در سری جدید خندوانه که هر شب ساعت ۲۳ به غیر جمعه و شنبه پخش می شود با آیتم ها و بخش های متنوع و سرگرم کننده شب های بهاری شیرینی را برای مخاطبان رقم خواهد زد. گروه تهیه این برنامه در حال حاضر سرگرم تدارک آیتم های مختلف آن هستند.

زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در سال ۹۵

خندوانه از یکشنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش میشود خندوانه در طول روز ۳ بار از شبکه نسیم بازپخش و تکرار می شود. باز پخش اول ساعت ۳ صبح، باز پخش دوم آن ساعت ۱۱ صبح و بازپخش سوم آن ساعت ۱۷:۰۰ بعد از ظهر می باشد.

پنجشنبه ها خندوانه ساعت ۲۱ پخش می شود و تکرار اول آن جمعه ساعت ۳ بامداد و تکرار دوم آن ۱۱ صبح و تکرار سوم آن ۱۷ بعد از ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان بود که در سال‌های ۱۳۹۳–۱۳۹۴ از شبکه نسیم پخش شد. موضوع برنامه هر شب متفاوت است، اما مضمون اصلی آن خنده بود. این برنامه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما بود.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نماند. و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آمد. همچنین، میهمانان دیگری نیز داشت، و این افراد، افراد موفق جامعهٔ ایرانی بودند.

این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم می‌کرد. در این برنامه میهمانان پنج ثانیه به دوربین لبخند می‌زدند.

در فصل سوم، خندوانه هر شب حدود ۳۰۰ تماشاچی را از کسانی که با خندوانه تماس گرفته بودند را به‌ صورت رایگان در خود جای می‌دهد.

این برنامه از تماشاگرانی تشکیل شده که با تست خنده و از میان افراد متقاضی به برنامه وارد شده‌اند و در طول برنامه لبخند به لب دارند و به آن‌ها هیئت داورانِ خندوانه گفته می‌شود. برنامه با مقدمهٔ رامبد جوان شروع می‌شود و پس از آن او و حضار، ترانهٔ شاد برنامه را می‌خوانند. بعد، مهمان برنامه را همراه با تشویق به داخل دعوت می‌کنند. در میان مصاحبه، گفت‌وگویی با دوستان و همکاران وی نشان داده می‌شود. گفت‌وگو با مهمان با شوخی و خنده همراه است. از مهمان برنامه خواسته می‌شود که پنج ثانیه به سمت دوربین لبخند بزند و مردم با فرستادن پیامک، در برنامهٔ پایانیِ هر هفته بهترین لبخند را گزینش می‌کنند. در طی برنامه، نیما شعبان‌ نژاد و جناب خان نقش آفرینی می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X بستن تبلیغات